Cildimiz ve saçımız mevsim geçişlerinde güçten düşer. Özellikle de sonbahar aylarında… Yazdan kalma solmuş ve kırılmış saçlar yeni hava koşullarının etkisiyle yapraklar gibi dökülmeye başlarken ciltte de kuruma meydana gelir. İşte bu yüzden saçı bilinçli bir bakımla güçlendirmek, cildi ise nemli tutmak, canlı ve taze bir görünüm kazanmamıza yardımcı olur. Herbalife Nutrition Herbal Aloe Bakım Serisi ürünleri, zengin içeriği ile güz bakımı için en büyük destekçiniz…

Sonbahar geldi… İklimin etkisiyle cildimiz kuruyor ve saçlarımız da yapraklar gibi dökülüyor. Bu dönemde saç ve cilt sorunlarına en iyi çözüm, düzenli bakım, temizlik ve beslenmeden geçiyor. Herbalife Nutrition’ın güçlendirici şampuan ve saç kremi, el ve vücut şampuanı, losyon, sabun ve rahatlatıcı jelden oluşan Herbal Aloe Bakım Serisi bu sonbaharda vazgeçilmeziniz olacak. İçeriğinde sülfat ve paraben bulunmayan seri, herkesin rahatça kullanabildiği bir günlük bakım grubu…

Saçlarınızı güçlendirin

Herbal Aloe Güçlendirici Şampuan’ın içerdiği mikro proteinler saçı güçlendirir ve sadece tek kullanımda bile saçın daha ipeksi ve pürüzsüz olmasını sağlar üstelik renk koruyucu formüle sahiptir.

Saç tellerini güçlendiren mikroprotein içerikli, Herbal Aloe Saç Kremi ise tek kullanışta saçlarınızı daha yumuşak ve ipeksi hale getirir. Herbal Aloe Saç Kremi’nin etkisini görebilmek için saça masaj yaparak uygulayın ve 3 dakika saçınızda tutun.

Cildiniz kurumasın
Herbal Aloe El ve Vücut Şampuanı cildinizi nazikçe temizlerken nemli bir görünüm kazanmasına da yardımcı oluyor. Serinin El ve Vücut Losyonu, cildinizin nemlenmesini sağlar ve cilt kuruluğunu giderir.

Tertemiz bir cilde kavuşun
Aloe Vera, zeytinyağı, A, C ve E vitaminleri içeren Herbal Aloe El ve Vücut Sabunu ile tertemiz bir cilde kavuşun. Cildi nazikçe temizleyen yapısı ile sonbahara yeni bir başlangıç yapın.

Cildinizi rahatlatın
Herbal Aloe Rahatlatıcı Jel ile cildinizi nemlendirin ve pürüzsüzleştirin. Herbal aloe Rahatlatıcı Jel, kurumuş cildin rahatlamasına yardımcı olur.