Gün boyu hacimli saçlara sahip olmak herkesin hayalidir. Bu haberimizde sizlere bu hayali nasıl gerçeğe dönüştürebileceğinizi anlatıyoruz.

Saç köpüklerinin saçları şekillendirdiği herkesin bildiği bir şeydir. Ancak herkesin saç tipi farklıdır. Bu sebeple saç tipine uygun bir ürün kullanmak gerekir. Biz de sizlere bu haberimizde üç farklı saç tipi için farklı özelliklerde geliştirilen bir ürün serisini anlatacağız. Bu ürün serisi saçlar için dış etkenlerden koruyucu bir kalkan görevi görüyor.

Ashley Joy ile hacimli saçlara kavuşun

Yıpranmış ve canlılığını yitirmiş saçlarına sağlıklı bir görüntü kazandırabilmek çoğu kadının hayali. Ashley Joy, hazırladığı saç bakım köpükleri sayesinde saçları şekillendirirken aynı zamanda sağlığını geri kazandırıyor.Bakımı zorlaşan ve şekil almakta direnen saçlar, Ashley Joy saç köpükleriyle ihtiyaç duyduğu bakıma kavuşuyor.

Kıvırcık saçlar için Ashley Joy Saç Bakım Köpüğü

Satış fiyatı:150 ml 34,90 TL

Hindistan cevizi aromasıyla saçlarda hoş bir koku bırakan Ashley Joy Onarıcı ve Şekillendirici Bakım Köpüğü, içeriğindeki bitkisel yağlar ve E vitamini sayesinde saçlarda meydana gelen kırıkları ve kopmaları önleyerek saç renginin korunmasına yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan aloe vera, soya proteini ve bitki özleri saçlara güç kazandırıyor. Süt proteini sayesinde saçların dayanıklılığını artıran köpük, yıpranmış ve parlaklığını yitirmiş saçların onarılmasını destekliyor.

Düz saçlar için Ashley Joy Saç Bakım Köpüğü

Satış fiyatı:150 ml 34,90 TL

Sakız aromasından oluşan kokusuyla keyifli bir kullanım sunan Ashley Joy Onarıcı ve Şekillendirici Bakım Köpüğü, onarım ve şekillendirme işlevlerini aynı anda gerçekleştiriyor. İçeriğindeki E vitamini sayesinde kopmaları engelleyerek saçların renklerini koruyor. Aloe vera, soya proteini, bitki özleri, süt proteini ve keratin sayesinde saçların parlaklığını koruyan saç köpüğü, elektriklenme problemlerinin önüne geçerek saçlara hacim kazandırıyor.

Tüm saçlar için Ashley Joy Saç Bakım Köpüğü

Satış fiyatı: 150 ml 36,90 TL

Elma kokusuyla baharın canlılığını yansıtan Ashley Joy Saç Bakım Köpüğü, saçlara doğal bir şekil kazandırıyor. İçeriğinde yer alan E vitamini sayesinde saçlarda meydana gelen kırıkları onararak, kopmaların önüne geçen saç köpüğü, saçın sahip olduğu rengin korunmasına yardımcı oluyor. Ayrıca aloe vera, soya proteini ve bitki özleri sayesinde saçları güçlendiriyor. Süt proteini ile her bir saç telinin dayanıklılığını arttıran saç köpüğü, saçları besleyerek yumuşak bir görünüm kazandırıyor.