Pop müziğin başarılı sesi Gülşen , Jolly Joker Antalya’daki sahnesinde muhteşem bir performansa imza attı. Yaklaşık bin beş yüz kişilik bir kalabalığın saatler öncesinden doldurduğu mekanda hayranlarını ”Bangır Bangır” ile selamlayan Gülşen, spor tarzdaki kıyafeti ve kendisine eşlik eden dansçıları ile sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
Dillere dolanan şarkılarını seslendirdiği gecede danslarıyla da performansını perçinleyen sanatçı, konserinin ortalarına seyirciler ile sohbet etti. “Kasım ayında bile sıcak olan Antalya’da konser vermek muhteşem bir keyif, burada kendimi hala yazı yaşıyor gibi hissettim.” şeklinde konuşan Gülşen, yüzleri güldürdü.

Yıldız Tilbe’ye selam yolladı!

Konserinde Yıldız Tilbe şarkılarını da seslendiren başarılı sanatçı, “Delikanlım” ve “Kış Gülleri” şarkılarını peş peşe seslendirerek yakın dostuna sahneden selam göndermeyi de ihmal etmedi.

Gülşen, “En kısa zamanda yeniden buluşalım!”

Konserinin sonlarına doğru hareketli şarkıları ile ritmi yükselten başarılı sanatçı, ” Böylesine coşkulu bir kalabalık… Beni çok şaşırttınız, en kısa zamanda yeniden buluşalım.” sözleri ile yaklaşık iki saat süren programını tezahüratlar eşliğinde noktaladı.