Sağlıklı ve ışıltılı bir cilde kavuşmak için derinlemesine temizlik ve nemlendirmenin yanı sıra düzenli olarak maske uygulaması ile cildinizi desteklemek gerekiyor. Günlük hayatın yoğun temposu ise pek çok kadına cildine maske uygulamak için zaman bırakmıyor. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, güzellik endüstrisinde çığır açan yeni ürünü akıllı maske cihazı UFO’da Kore’nin seçkin maske formüllerini dermal teknoloji ile bir araya getirerek spa kalitesinde bir maske bakımını sadece 90 saniyede sunuyor. İster evde, ister toplantıdan hemen önce. Zahmetsiz ve çabucak!

Bakım terapileri, kadınlar için cilt güzelliği ve sağlığını korumanın yanında kendilerine özel zaman ayırdıkları rahatlatıcı ve keyifli ritüellerdir. Günün yorgunluğunu üzerimizden atmak, hayatın yorucu akışından bir müddet uzaklaşmak ve dinginleşmek için yapılan bakım ritüelleri arasında maskeler ayrı bir keyiftir. Cildimize önemli faydalar sağlayan bu ritüel için en az yarım saatimizi ayırmamız gerekiyor. Oysa hayatın hızlı temposu çoğu zaman istemeden de olsa maske bakımını pas geçmemize neden oluyor. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, güzellik ritüelinizin olmazsa olmaz parçası olan maske bakımını, dilediğiniz an dilediğiniz yerde saniyeler içinde yapabilmeniz için sizi dünyanın ilk akıllı maske terapisi UFO ile tanıştırıyor.

Ev Ortamında Spa Kalitesinde Bakım
FOREO’nun devrim niteliğindeki yeni üstün akıllı maske cihazı UFO, kişiselleştirilmiş bir yüz bakımı sağlamak için geliştirilmiş dermal teknolojilerini Kore’nin seçkin maske formülleriyle birleştiriyor ve cildinizin ihtiyaç duyduğu mükemmel bakımı sadece 90 saniyede evinizin konforlu ortamında size sunuyor. Her cilt tipine uygun olarak geliştirilen edilen UFO, beraberinde uygulanan aktif maskeler sayesinde teknolojinin getirdiği güzelliği cildinizde yansıtıyor. Akıllı telefonlara indirilebilen “FOREO For You” uygulamasıyla senkronize edilen UFO, maskeye uygun programı otomatik olarak devreye alıyor.

Isıyla Cilde Aşılanan Bileşenler
Dünyanın ilk akıllı maske terapisi olan UFO, aktif maske bileşenlerinin derinlemesine nüfuz etmesini sağlarken, ısıtma, soğutma ve T-Sonic™ titreşimlerin gücünü barındıran Hiper İnfüzyon Teknolojisi sayesinde Kore’nin etkili formüllerini barındıran aktif maske bileşenlerinin gücünden maksimum fayda sağlayarak çok kısa süre içinde etkileyici sonuçlar sunuyor.
Cildinize spa kalitesinde bir bakım terapisini ev ortamında sunan UFO, içerdiği Termoterapi yani ısıtma modu sayesinde 45 dereceye kadar yavaş yavaş ısınan cildinize maskelerdeki aktif bileşenlerin aşılanmasını sağlarken, zihninizi rahatlatıp, cildinizi canlandırıyor. Tek bir tuş ile yüzünüzü canlandıran UFO, cildinizi yenileyerek belirgin gözeneklerin görünümünü azaltıyor. Kriyoterapi sayesinde 5 dereceye kadar cildinizi soğuturken yüzünüzdeki şişlikleri azaltarak, aktif maske bileşenlerinin cilde derinlemesine nüfuz etmesine yardımcı oluyor.

LED Işık Terapisinin Gücü
UFO’nun hiper infüzyon esnasında uyguladığı bir diğer yenilik de, ilk kez ev ortamına uygulanabilir hale gelen LED ışık terapileri. Her maske için uygulama tarafından ayrı ayrı seçilerek belirli süreyle uygulanan Kırmızı LED ışık terapisi, yaşlanma etkilerini hafifletirken vücudun ekstra kolajen salgılamasına sağlıyor. Yeşil LED ışık terapisi, cildi parlatırken cilt üzerindeki ton farklılıklarını minimize ederek ufak noktaları kaybediyor. Mavi LED ışık terapisi de akneye sebep olan bakterileri yok ederken, kan dolaşımı hızlandırılıyor. Cildinizi canlandıran UFO’nun bu LED ışık terapileri ultraviyole ışınların zararlı etkilerini içermiyor.

Kore Formüllü Aktif Maskeler
UFO cihazı ile birlikte çalışan aktif maskeleri, her biri özenle seçilmiş Kore’nin seçkin maske formüllerinden oluşuyor. Bu maskelerden biri olan hiyalüronik asit aşılı H2Overdose maskesi, kuru ciltlere ultra nem sağlıyor. Zeytinyağı ve gençleştirici ginseng ile formüle edilen Call It a Night maskesi, cildi derinlemesine besleyip canlandırıyor, günün tüm yorgunluğu siliyor. Kirlenme karşıtı ve nemlendirici etkisi olan Make My Day maskesi ise alışılmışın dışına çıkarak güne başlarken kullanılıyor ve gün boyu cildi dış etkenlere karşı koruyor.

Kafein aşılı mikrofiber Shimmer Freak maskesi, göz çevresindeki yorgunluk belirtilerini sadece 90 saniyede ortadan kaldırıyor. Cildi derinlemesine beslerken sıkı bir görünüm kazandıran Youth Junkie maskesi, zengin kolajen içeriğiyle gençleştirici etki yapıyor. Gözenek ve kusurları en aza indirerek, UFO’nun Kriyoterapi ve mavi LED ışığını birleştiren Matte Maniac maskesi ise taze ve temiz bir cilt için aşırı sebumu ve kirleri gideriyor.

Tüm cilt tipleri için hatta ışığa duyarlı ciltler için dahi güvenli ve etkili olan FOREO UFO, yumuşak ultra hijyenik silikon ve su geçirmez yüzeye sahip. Duşta, banyoda ve hamamda rahatlıkla kullanılabiliyor. USB ile şarj edilebiliyor, oldukça hafif ve yer kaplamıyor. Pembe, Fuşya ve Mint olarak 3 renkte modeli bulunan FOREO UFO’nun perakende fiyatı1.599 TL ve UFO aktif maskelerinin fiyatları ise 79-149 TL arasında değişiyor. Cihaz lansman süresince sadece Sephora e-mağazası ve seçili Sephora mağazalarında satılmaktadır.