İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun 0-5 yaş arası bebekler için temel ağız bakımı sağlayan diş fırçası ISSA Mikro, lansmana özel sadece Trendyol’da satışa sunuluyor.
Ağız ve diş sağlığı güzel bir gülüş ve ferah bir nefesin ötesinde vücut sağlığımız için büyük bir önem taşıyor.

Dişlerde ortaya çıkan olumsuzluklar kalpten sindirim sistemine kadar birçok organı etkileyebiliyor. Ağız ve diş sağlığının temelleri ise bebeklik döneminde atılıyor. Bu nedenle süt dişlerinin çıktığı dönemden itibaren ebeveynlere, bebeklerin ağız sağlığını sağlamak için büyük görev düşüyor. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, bu süreçte ISSA Mikro ile ebeveynlere destek oluyor. 0-5 yaş arası bebekler için temel ağız bakımı sağlayan diş fırçası ISSA Mikro, sadece Trendyol’da satışa sunuluyor.

Ultra hijyenik, bakteriye dirençli
Bakteri oluşumuna dirençli, hızlı kuruyan, gözeneksiz silikondan yapıldığı için naylon fırçalara göre 10 bin kata kadar daha az bakteri taşıyan, ultra hijyenik ISSA Mikro’nun, fırça başlığı ise çocuklarınızın diş minesini çizemeyecek ve diş etine zarar vermeyecek yumuşak ve esnek silikon fırça uçlarından oluşuyor. Bebeğin diş çıkarma sürecinin başından itibaren kullanılabilen ISSA Mikro, diş çıkarma ağrılarını rahatlatırken besin parçaları ve kalıntılarını temizleyerek ağızdaki bakterilerin azalmasına yardımcı oluyor. 5 yaşına kadar ise bebeklerin hassas diş etlerine tahriş etmeden nazikçe masaj yaparken hassas temizlik sağlıyor.

Hassas diş etlerine nazik masaj etkisi
Çocuklara dişlerini fırçalamayı eğlenceli ve güvenli bir şekilde öğreten ISSA Mikro, dakikada 6.000 narin titreşimle ve iki ayrı moduyla hem dişleri temizliyor hem de diş etlerine masaj yapıyor. Fırçalama modu sayesinde dişleri aşındırmadan etkili bir biçimde temizlerken, sahip olduğu masaj modu ile diş etlerini rahatlatıyor. Rahatlatıcı masaj modu ile diş etine nazikçe masaj yapmaya olanak sağlayan ISSA Mikro, tüm bu özellikleriyle çocuklarınızı sağlıklı ve yaratıcı ağız bakım alışkanlıkları kazandırmaya teşvik ediyor. Henüz diş çıkarmamış 0 – 6 aylık bebeklerde de kullanılabilen ISSA Mikro, sahip olduğu teknolojik özellikler ile bebek ve çocukların ağız sağlığını koruyor ve nazik bir ağız bakım rutini sunuyor.

BPA ve ftalat içermeyen tıbbi kullanıma uygun, hijyenik silikondan yapılan ISSA Mikro, su geçirmediği için banyoda kullanılabiliyor. Başlığı çıkarılmadığı için bebekler için güvenli olan ISSA Mikro 799 TL perakende fiyatıyla Trendyol’da satışa sunuluyor.