İlhamını doğadan alan ve duyuları harekete geçiren Bath & Body Works’ün Aromatherapy koleksiyonu; evde spa keyfi yaşatırken farklı çeşitleriyle rahatlatıyor, enerji veriyor ve iyi hissettiriyor.

Stress Relief; içeriğindeki okaliptüs ve nane ile ferahlık sağlayarak stresiniziazaltmaya yardımcı oluyor. Tazelik, modunuzu yükseltiyor ve gün içindeki stres seviyenizi minimumda tutuyor.

Focus; içeriğindeki çay yaprakları ve okaliptüs ile konsantrasyonu maksimum seviyeye çıkartıyor. Çayın odaklanmaya yardımcı olma özelliği, okaliptüsün yoğun rahatlatıcı etkisi ile birleşiyor.

Happiness; modunuzu yükseltmeye yardımcı turunçgiller, bergamot ve mandalina ile mutluluk veriyor. Bergamot yağı kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olurken, , mandalina yağının aromalı kokusuna bayılacaksınız.

Energy ile, gün içerisinde yaşanan enerji kaybı ve yorgunluk hissi portakal ve zencefilin benzersiz uyumu ile ortadan kalkıyor. Zencefil yağı duyuları uyararak enerji verirken portakalın tatlı kokusu modunuzu yükseltiyor.

Comfort; muhteşem bir uyuma sahip vanilya ve paçuli esansları ile, rahatlamanıza yardımcı oluyor. Vanilya zihninizi sakinleştirip rahatlamanızı sağlarken, paçuli bedeniniz için mükemmel bir harmoni yaratıyor.

Sleep; içeriğindeki dinlendirici lavanta ve sedir ağacı ile kusursuz bir uykunun kapılarını aralıyor. Sedir ağacı yağı zihninizi sakinleştirirken, lavantanın rahatlık veren kokusu ruhunuza ve vücudunuza huzur veriyor.

Eteri yağların özel karışımlarından oluşan bu koleksiyon, her modunuza uyum sağlayacak. Hem vücudunuza hem evinize sağlık ve huzur verecek olan Aromatherapy ürünleri doğanın en etkili malzemeleri ile harmanlanıyor. Yeni reçeteler ile farklı duyulara hitap eden efsane Aromatherapy serisi evinizde spa deneyimi yaşamanın en kolay ve güzel yolu!