Ev tekstili ve dekorasyonunda öncü marka English Home, yepyeni koleksiyonu ve birbirinden eşsiz ürünleriyle Anneler Günü’nünde sevdiklerimize en güzel mutlulukları sunma imkanı sağlıyor!

Anneler Günü’nün ruhuna uygun renk ve desenler hazırlayan English Home,
“Pastel Lovers” temasıyla floral desenleri klasik gül kombinasyonların yanında şakayık çiçeği motifleriyle sevgiyi en masum şekilde baharın enerjisiyle anlatıyor.

English Home, pamuklu pikelerden yeni ve özel desenleri ile nevresim takımlarına, rengarenk porselen mutfak ürünlerinden yapay çiçeklere, birbirinden güzel havlu ve banyo ürünleriyle ilkbaharın doğasından esinlendiği pastel tonlarını annelerinize armağan ediyor.

Pastel tonlarına hakim eğlenceli donut desenlerinden floral desenlere, her zevke hitap eden, yaşam alanlarınızı güzelleştirecek ev tekstili ve dekorasyon ürünleri, kedi motifli hediyelik aksesuarları tüm mağazalarında.

Annenizi mutlu etmenin en kolay ve en güzel yolu English Home mağazalarında

Anneler Günü’ne özel birbirinden farklı desende pike takımı hazırlayan English Home, tek kişilik 69,90 TL ve çift kişilik 89,90 TL’lik fiyatlarıyla annesini mutlu etmek isteyen herkesi mağazalarına ve www.englishhome.com.tr’ ye bekliyor.