Kararlı ve bağımsız Ella Balinska, güçlü karakterlerin aynı içgüdüyle bir araya geldiği Panthère de Cartier’e yeni marka dostu olarak katıldı.

Panterin yaratıcısı Jeanne Toussaint da dahil olmak üzere, sadık panter hayranı olan Windsor Düşesi, María Félix ve hatta Daisy Fellowes gibi güçlü karakterli ve kararlı tüm kadınlar için panter, özgürlüğün sembolü.

Prestijli Guildford School of Acting’den mezun olan Ella Balinska, Academy of Performance Combat’da dövüş sanatları eğitimi aldı. Cartier, Ella’nın kişisel hayatı ve performansıyla sergilediği cesur duruşu ve pozitif enerjisi nedeniyle genç İngiliz oyuncuyu Panthère de Cartier’nin yeni marka dostu olarak seçti. Rahat ve neşeli bir mizaca sahip olan Ella’nın çekiciliği ve canlılığı, 1970’lerin ünlü televizyon dizisi Charlie’s Angels’tan esinlenerek çekilen ve en son rol aldığı devam filminde de kendini gösteriyor. Ella, 2019’un sonunda vizyona girmesi planlanan filmde, diğer aktrisler Kristen Stewart ve Naomi Scott ile birlikte adeta parlıyor.