İskandinav sadeliğini teknoloji ve şıklıkla buluşturan ECCO, Türkiye’deki 10’uncu mağazasını İstanbul’daki Palladium Alışveriş Merkezi’nde açtı. 10 Nisan günü gerçekleşen açılışa Pascal Nouma, Gani Müjde, Belma Canciğer, Metin Uca, Şencan Güleryüz, Yosi Mizrahi gibi ünlü isimler katıldı.

Danimarkalı dünyaca ünlü ayakkabı markası, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Palladium Alışveriş Merkezi’nde Türkiye’deki 10’uncu mağazasını açarak hızlı büyümesini sürdürüyor. 10 Nisan günü mağaza açılışını yapan ECCO; konforlu ve şık ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Yeni mağazanın açılışına Pascal Nouma, Gani Müjde, Belma Canciğer, Metin Uca, Şencan Güleryüz, Yosi Mizrahi gibi ünlüler de katıldı.

Müşterilerini, mağazalarındaki eğitimli marka elçileri ile ağırlayan ve onları, yaşam tarzlarına en uygun stili bulma konusunda yönlendiren marka, İskandinav sadeliğini teknoloji ve şıklıkla buluşturan bir marka olarak öne çıkıyor.

Yeni Mağazada Yeni Koleksiyonu Deneyin

Dayanıklılıktan ödün vermeden yaratılmış, hafif platformlu yenilikçi dış taban klasik bir stil ortaya çıkarırken, çıkarılabilir dokuma astar ayaklarınızı gün boyu serin ve ferah tutuyor. Günlük yaşantınızda teknolojisi ile size her daim birinci kalite yastık etkisi yaratan ayakkabılarınız zor bir iş gününü bile rahatça atlatmanızı sağlıyor.