Eczacıbaşı’ndan Dynavit Diamond Collagen ile “Elmas Gibi Işılda!”

Eczacıbaşı’nın vitamin, mineral ve gıda takviyesi markası Dynavit ailesinden Dynavit Diamond Collagen, içeriğindeki 5000 mg hidrolize balık kollajeni, C vitamini içeriğinden zengin kamu kamu tozu, kırmızı yonca ekstresi, astaksantin ve beta karoten ile cildiniz için “Aradığınız Desteği” sunuyor.

Dışarıdan daha güzel ve daha sağlıklı görünen cilt için, içeriden bir destek gerekebilir. “Aradığın Destek” sloganıyla çıktığı yolda tüketicilerini kolajene ek güçlendirilmiş bir formül ile buluşturan Dynavit Diamond Collagen’in 1 şişesinde tam 5000 mg morina balığından elde edilmiş hidrolize balık kollajeni, C vitamini içeriğinden zengin 200 mg kamu kamu tozu, 19 mg kırmızı yonca ekstresi, 4 mg astaksantin ve 0,5 mg beta karoten bulunuyor.

Günlük dozda 50 ml sağlıklı cam şişe içerisinde üzüm aromasıyla, cildi için destek arayan kişiler için geliştirilen renklendirici ve koruyucu içermeyen Dynavit Diamond Collagen ürününü, eczanelerden temin edilebilir ve detaylı bilgi için www.dynavit.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.