Dünya çapında kutlanan “Record Store Day” Plak Dükkanları Günü 21 Nisan Cumartesi günü D&R Akmerkez’de özel sürprizli programıyla müzikseverlere keyifli anlar yaşatacak. Müzik ve plaktutkunlarını bir araya getirecek olan etkinlik tüm dünya ile eş zamanlı olarak D&R Akmerkez’ de kutlanacak. Müzik severler gerçekleşecek workshoplar ve ünlü DJ’lerin performanslarıyla unutulmaz bir müzik yolculuğuna çıkacak.

Etkinlikte meraklıların tüm sorularına cevap bulacağı söyleşilerin yanı sıra müzik hakkında merak edilen tüm detaylar ziyaretçiler ile paylaşılacak. Gün boyu plaklarda sürecek %25 indirim ve sürprizlerleD&R Akmerkez’de plak aşkı yaşanacak.

Plak kültürünün temsilcileri geliyor

Bu kültürün yeni nesil sevilen temsilcileri; Kerem Akdağ, Eren Erdol ve Hemi’ nin gerçekleştireceği söyleşilerin ardından ünlü DJ’ler Barış Akpolat ve Çetin Cem Yılmaz özel setleriyle çalacakları plaklarla sınırsız müzik keyfini doruklara taşıyacak.

2007 yılında Amerika’da başlayıp daha sonra büyük bir hızla tüm dünyaya yayılan bağımsız müzik dükkanlarının bayramı olarak nitelendirilen Record Store Day, her yıl nisan ayının üçüncü Cumartesi günü kutlanıyor. 21 Nisan Cumartesi günü D&R Akmerkez’ de kutlanacak olan Record Store Day, müzik ve eğlence dolu bir gün sunacak.

Seçili pikaplarda indirimler ve hediyeler için D&R mağazalarını ve www.dr.com.tradresini ziyaret etmeyi unutmayın