Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi Forum İstanbul, 10’uncu yaşını, renkli bir festivalle kutluyor. Forum İstanbul’da 21 Temmuz’a kadar sürecek olan Ice Cream Fest, oyun atölyeleri, workshoplar, güzel sanatlar etkinlikleri ve farklı sürprizleriyle, 7’den 70’e herkese unutulmaz anlar yaşatıyor.
İSTANBUL Bayrampaşa’da yer alan Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi Forum İstanbul, 10’uncu yaşını, Ice Cream Fest ile kutluyor. Forum İstanbul’da ilk kez düzenlenen ve 21 Temmuz’a kadar sürecek olan Ice Cream Fest, workshoplar’dan atölye çalışmalarına birbirinden lezzetli etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Çocuklar için oyun atölyeleri, yetişkinler için workshop’lar

Farklı dondurma markaları satış gerçekleştirdiği ve her markanın kendi stantlarında workshoplar düzenlediği festival boyunca, markalar her gün saat 18.00 ile 19.00 arasında da happy hour yaparak, katılımcılara özel yüzde 20 indirim uyguluyor.

“Yazın en serin eğlencesi Forum İstanbul’da bi’başka!” konseptli festival boyunca çocuk misafirlere yönelik yaratıcı oyun atölyelerinde, oyun hamuru ile dondurma yapımından yüz boyamaya kadar pek çok renkli etkinlik de yer alıyor.

Ice Cream Fest’te yetişkinler için de ana sahnede markalar eşliğinde dondurma ve tatlı workshop’ları düzenleniyor. Karikatüristler de dondurma şablonlarıyla müşterilerin karikatürlerini yaparken, zemin, tavan ve duvarların aynayla kaplı olduğu ve binlerce yansıma görme fırsatı veren “sonsuzluk odası” deneyimi AVM içinde devam ediyor.

Festival coşkusu akşam sahneye taşınıyor

Festival coşkusu akşam saatlerinde de sevilen sanatçı ve grupların konserleri ve stand-up gösterileriyle sürüyor.