Enerji, güç ve renk kontrastları yeni DG Logo güneş gözlüğü koleksiyonunu tanımlıyor.
Milenyum trendini benimseyen, modernlik ile teknolojinin mükemmel birleşimi olan koleksiyon; ince tasarımlar, logolar ve farklı malzemelerin kombinasyonuyla da göze çarpıyor. Dolce & Gabbana gözlük koleksiyonu hazır.

Sokak tarzı trendlerini yansıtan beyaz kauçuk yapılı, göze çarpan logo, çerçevenin ön kısmında dikkat çekiyor ve saplardaki DG harfleriyle vurgulanıyor. Logo, sapın yan kısımlarında ve önünde de kendini göstererek bu modelin güçlü kişiliğini ortaya koyuyor. Modelin ön kısımda logo olmadan sunulan iki renk seçeneği mevcut: siyah saplar üzerine mavi logolu maske tipi mavi aynalı ve beyaz saplar üzerine beyaz logolu maske tipi altın rengi aynalı model.

Dolce & Gabbana gözlük koleksiyonu çok şık

Floresan turuncu detaylı bu maske tipi aviator güneş gözlüğü, milenyum tarzı bir görünüme ve özgün bir tarza sahip. Bu geometrik model, siyah metal bir profil ile tanımlanan ön kısım ve kontrast oluşturan kauçuk parçalarla sunuluyor. Turuncu kauçuktan Dolce&Gabbana Made in Italy logosu lenslere eşsiz ve özgün bir hava katıyor. Logo, kauçuk uçlu saplara kabartmalı olarak işlenmiştir. Bu modelin iki başka rengi de mevcuttur: gunmetal aynalı lensler ve gri kauçuk parçalar ile “gunmetal”; altın rengi aynalı lensler ve beyaz kauçuk parçalar ile altın rengi.