DR. SHIRIN’s yaşlanma karşıtı yüz kremi, içerdiği 7 doğal yağ karışımı ile cildi gençleştirmenin yanı sıra pürüzsüzleştiriyor.

Doğanın güzelliğini kendinizde görün

Güzel bir cilde sahip olmak herkesin hayalidir. Işıltılı, kırışıksız ve sağlıklı bir cilt için cilde iyi bakmak, iyi beslemek gerekir. DR. SHIRIN’s yaşlanma karşıtı nemlendirici Anti-Aging krem, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek içerdiği 7 organik yağ karışımıyla cildin daha parlak ve genç görünmesini sağlıyor.

Avokado yağı, zeytinyağı, üzüm çekirdeği yağı, hint yağı, shea yağı, hindistan cevizi yağı ve limon kabuğu yağına ek olarak kolajen yapıcı peptit ve özel antioksidan karışımından oluşan DR. SHIRIN’s doğal karışımlı organik kremi, kadın, erkek her cilt tipinde kullanabiliyor. Her akşam temiz cilde uygulanan az miktarda krem ciltte kolayca emilerek ağırlık yapmıyor. Kremin içeriğinde yer alan özel antioksidanlar, kolajen ve elastinin doğal sentezini teşvik ediyor.

İran doğumlu biyokimya uzmanı ve aynı zamanda akademisyen olan Dr. Shirin Tarbiat’ın tamamen doğal yağlar kullanarak geliştirdiği DR. SHIRIN’s yaşlanma karşıtı nemlendirici krem, her gün düzenli olarak kullanıldığında ciltte yaşlanmaya bağlı oluşan deformasyonu önlüyor, cildi nemlendirip besleyerek daha kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor.