Kadınların da en iyi Chino’yu giymeye hakkı var!

Ne yaparsan yap ya da nerede oldursan ol. Şu andan itibaren, erkek ya da kadın fark etmez. Stili biz sunuyoruz, size de en iyi halinizi gözler önüne sermek kalıyor! #Dockersgirl

Hiçbir şey, 35 yıldır Dockers® tarafından üretilen Chino kadar Kaliforniya yaşam tarzını yansıtamaz. 1986’dan beri Dockers® erkeklerine her ortama hitap eden rahatlık ve tarz sunuyoruz. Yıllardır sınıfının en iyisi olan Kaliforniya yaşam stili markası olarak, erkekleri sürdürülebilir ürünler ve gündelik tarzlarla buluşturuyoruz. Bu yıl dönümünde ise kurulduğumuz günden beri bizim için en önemli gelişmelerden biriyle sizi şaşırtmak istiyoruz: Dockers® kadın giyim koleksiyonunu piyasaya sürüyoruz! Kaliforniya’lı klasik ikonik erkek giyim markasının tasarımları artık KADINLAR için de mevcut.
SPORTİF, RAHAT VE GERÇEK BİR MARKA ELÇİSİ

Yeni kadın koleksiyonunun marka elçisi: Fransız sörfçü Maud Le Car. Sörfçü erkek arkadaşı Joan Duru Basque ile Dockers®’ın marka elçisi olan sıcak, modern ve capcanlı ruhlu Maud, kesinlikle Dockers® kadın koleksiyonunu kendi tarzında taşıyor. Maud Le Car ile birlikte Dockers®, şimdiye kadar sadece erkekler tarafından bilinen klasik Kaliforniya yaşam tarzını kadınlara sunuyor. Sürdürülebilir bir şekilde üretilmiş zamansız klasikler artık kadınlarla da buluşuyor.

GÜNLÜK TARZ VE HER KADIN İÇİN BİR CHINO…

Dockers® kadın giyim koleksiyonu, tepeden tırnağa rahat bir görünümü farklı stiller ve sonsuz kombinasyonlarla sunuyor. Sizi her durum için hazır tutacak, California havasının sonbahar renkleriyle mevsimlik kapsül bir koleksiyon. Yeni kadın koleksiyonu sevgiyle ve sürdürülebilir bir şekilde hazırlandı: Organik pamuklu tişörtler ve pamuklaştırılmış kenevirden Orijinal Khaki. Sıcak ve kucaklayıcı. Rahat ve konforlu. Sade ve zamansız. Kadın giyim koleksiyonunu özetleyen duruş işte tam olarak bu!

3 FARKLI STİL İÇİN 3 FARKLI CHINO
The Week-end Chino çok rahat ve hafif. Üstelik 3 farklı renk seçeneği bulunuyor.

…VE BAŞTAN UCA TARZ GÖRÜNMEK İÇİN ÜSTLER
Organik pamuklu üstler, sabahtan akşama kadar her durumda, ofiste veya arkadaşlarınızla akşamüstü kaçamağında giyebileceğiniz rahat ve şık bir görünüm için koleksiyonu tamamlıyor! Kadınsı bir şıklık için yeniden yorumlanan ikonik Crewneck erkek süveterinden bahsetmiyoruz bile!