Fenomen prodüktör DJ Khaled, kendisine JAY Z, Future ve B (Beyoncé) üçlüsünün eşlik ettiği “Top Off” adlı yepyeni single çalışmasını yayımladı!

Haziran ayında yayımladığı “Grateful” albümüyle 2017 yazına damga vuran yenilikçi mega-prodüktör, ikonik müzik piyasası vizyoneri ve trendsetter DJ Khaled, JAY Z, Future ve Beyoncé’den oluşan all-star kadroyu bir araya getirdiği “Top Off” şarkısı ile geri döndü. Hızlıca dünya çapında bir trend haline gelen “Top Off”, yalnızca 3 gün içerisinde 20’den fazla ülkenin listelerinde 1 numaraya yükselmeyi başardı.

JAY Z, Future ve Beyoncé’nin enerjiyi yükselttiği ve DJ Khaled’in her zamanki coşkusuyla sonraki seviyeye taşıdığı “Top Off”, 2018 yazının ilk marşı olarak görülüyor. Bununla birlikte “Top Off” sadece bir başlangıç; zira DJ Khaled bu yaz yayımlayacağı ve “Father Of Asahd” adını verdiği 11. stüdyo albümünü de single ile aynı anda duyurdu. DJ Khaled’in yeni albümünün baş yapımcılığını ise “Grateful” albümünde olduğu gibi 17 aylık oğlu Asahd Tuck Khaled üstleniyor. Dümende yine bu iki isim olduğundan dolayı müzikseverler “Father Of Asahd” albümü için şimdiden sabırsızlanmaya başladı.

Küresel hip-hop kültürü için çok başarılı bir örnek teşkil eden ve sektörde standartları belirleyen DJ Khaled’in son iki albümü “Major Key” (2016) ve “Grateful” (2017) Billboard Top 200 listesinde 1 numaraya çıkarken “I’m The One” (feat. Justin Bieber, Quavo, Chance The Rapper, Lil Wayne), “Wild Thoughts” (feat. Rihanna, Bryson Tiller) ve “For Free” (feat. Drake) gibi bir dizi hit şarkıyı da beraberinde getirmişti.

DJ Khaled – Top Off (feat. JAY Z, Future, Beyoncé)
şimdi Sony Music etiketiyle tüm dijital platformlarda!