Dört kaynağı birden Üstün Lezzet Ödüllü, Türkiye’nin tek su markası Damla Doğal Kaynak Suyu, “Cevabı Kaynağında” isimli yeni reklam filminin ilk gösterimini, Nil Karaibrahimgil’in de katıldığı bir etkinlikle gerçekleştirdi.

2007 yılından beri tüketiciye suyun doğal, saf ve lezzetli halini ulaştıran Damla Doğal Kaynak Suyu, Nil Karaibrahimgil ile çektiği yeni reklam filmini ilk kez, Nişantaşı’nda gerçekleştirilen özel bir etkinlikte sundu. Nil Karaibrahimgil, etkinlikte kendi yazıp bestelediği ”Damla Damla” şarkısını canlı seslendirdi.

Damla Doğal Kaynak Suyu yeni reklam filmini tanıttı

Doğallığın ve lezzetin peşinde
Dört kaynağı birden Üstün Lezzet Ödüllü Türkiye’nin tek su markası Damla Doğal Kaynak Suyu’nun yeni reklam filminde yer alan Nil Karaibrahimgil, konu ile ilgili “Doğa benim için her zaman bir tutku oldu. Doğanın içinde kendimi hep daha mutlu ve güvende hissettim. Özellikle anne olduktan sonra da hem kendi tükettiğim hem de ailem için seçtiğim ürünlerin en doğalı olmasına büyük özen gösterdim. Damla bir doğal kaynak suyu olduğu, suyun en saf ve lezzetli halini bize sunduğu için ben de kendim ve ailem için onu tercih ediyorum. Damla Su’yun yeni reklam filminde yer almak benim için çok keyifli bir deneyim oldu. Damla’nın kaynağına yolculuk yaparken ben de kendi kaynağıma, özüme doğru bir yolculuğa çıktım.” dedi.