Serdar Ortaç’ın model eşi Chloe Loughnan geçtiğimiz günlerde ABD’de kaza geçirmişti. Sosyetik milyarder Süreyya Yalçın, Chole’nin dinlenmesi için geçen yıl Miami’de aldığı, eskiden Pablo Escobar’a ait olan malikanesini tahsis etti. Chloe Loughnan kaza geçirdikten sonra Pablo Escobar’a ait malikanede dinleniyor.

Miami’de ciddi bir kaza geçiren Serdar Ortaç’ın model eşi Chloe Loughnan taburcu oldu. Ünlü modele yardım eli sosyetik milyarder Süreyya Yalçın’dan uzandı. Süreyya Yalçın, Chloe ve annesine geçtiğimiz yıl satın aldığı Escobar’ın eski malikanesini açtı. Yalçın, özel yardımcı ve bir de hemşire tahsis etti.

Kazadan sonra ayakta durmakta zorlanıyor

Chloe, kendisine refakat eden annesiyle birlikte bu evde 10 gün daha kalacak. Ayakta durmakta zorlandığı için yürüteçle yürüyen Chloe, buradaki tedavisinin tamamlanmasının ardından annesiyle birlikte İrlanda’ya gidecek. Ona bir süre de annesi bakacak.

Boşanma iddiaları yalanlandı

Ayrıca Serdar Ortaç, eşi Chloe ile ayrılığın eşiğinde olduğuna dair iddiaları yalanladı. Ortaç, önceki gün bir video paylaşıp “Şu an öyle bir durum yok. Şu sıralar sadece Chloe’nin bir an evvel iyileşmesi için dua ediyorum” dedi.

İlk kazası değil

Chloe Loughan’ın bu ilk kazası değil. 2016 yılında yine iş için gittiği Miami’de bir kaza daha geçirmişti. Kaldırımda yürürken dengesi kaybedip yere düşen Chloe’nin yüzünde çizikler oluşmuş, iş göremez raporu almıştı.