Makyajınızda dikkat edeceğiniz detaylarla kusursuz bir görünüm elde etmeniz hiç zor değil. Etkili makyajın vazgeçilmezleri allıklar, gözleri vurgulayan ve ön plana çıkaran maskaralar ile trendi tırnaklarınızda da yansıtacağınız ojeler daha da çekici olmanızı sağlıyor. Catrice ile yoğun, siyah ve etkili bir görünüm kazanın

Soğuk kış aylarında da etkili makyaj teknikleriyle kusursuz ve bakımlı görünmek mümkün. İşe öncelikle gözlerden başlayacaksanız, kirpiklerinize yoğun maskara uygulayabilir ve bakışlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Catrice The Little Black One Volume Mascara Waterproof, yoğun siyah renginin yanı sıra suya dayanıklı formuyla da kış aylarının vazgeçilmezi olmaya aday. Catrice Göz Farı Primer ile de uygulamak istediğiniz göz makyajını uzun süre kullanabilirsiniz. Göz kapaklarınıza pürüzsüz ve aydınlık bir görüntü veren bu far, özellikle trend olan pırıltı makyajını uygularken yardımcınız olacak. Yüzünüzü renklendirmek ve ifadenizi güçlendirmek için ise yoğun pigmentasyonu ve 6 renk seçeneğiyle Catrice Blush Box allığı tercih edebilirsiniz.