Koç: Modern Endüstriyel

sevgili koç burcu neden bu kadar inatçısın? İnatçı ve iradeli kişiliğiniz gibi evinizin dekorasyonunun da savaşçı yapınızı yansıtmak hoşunuza gidiyor. Demir ve çelik gibi materyaller, ateş grubundaki koç kadınlarını cezbeder ancak estetik bir görüntü de koçlar için önemlidir. O yüzden modern endüstriyel tasarımlar tam size göre.

Boğa: Rustik Romantik

Toprak grubu romantik boğalar, ahşap gibi doğal materyalleri ve cilasız taşları sevdiği gibi içindeki romantik yanı pembeye olan tutkusunu da ortaya çıkarıyor. Yapacağınız dekorasyonda evinizi doğa ile bütünleştirmek için bitkilere yer vererek içinizde rustik romantiği ortaya çıkartın.

İkizler: Modern Çiftlik Evi

İkizlerin kafası karışık! cumartesi akşamı bir ayağında terlik bir ayağında stiletto olan ikizler kadını genel olarak karar vermekte oldukça zorlanmakta. Bu kararsızlıkları onları dekorasyon konusunda da yalnız bırakmıyor. Modern çiftlik evi konsepti ikizler burcu için biçilmez bir kaftan. Cam vitrinler, açık raf üniteleri ve porselen musluklar dekorasyonlarında modern ve sofisike bir hava oluşturacak. Modern çiftlik evinizi kurmanın tam zamanı.

Yengeç: Rahat ve Samimi

Rahatlığı ve samimiyeti seven yengeçler! Sakin gecelere bayılan birisi varsa o da yengeç kadınıdır. Rahatlık onun vazgeçilmezidir. Konforlu mobilyalar, doğal ışıklar ve kitaplık ev dekorasyonunda yengeçler için en iyi seçim olacaktır.

Aslan: Egzotik

‘Aslan yattığı yerden belli olur’ derler. Aslanın tasarladığı bir oda herkesi kendine hayran bırakır. Sıcak iklimden esinlenilerek yapılan dekorasyonda hayvan baskıları, çiçek baskıları ve cesur renkler aslanlar için olmazsa olmazlar arasında

Başak: Modern Minimalist

Pratik ve mükemmelliyetçi başak burcu kadınları minimalizme ve sofistike görünüme bayılır. Eve eşya alma konusunda oldukça seçici olan Başak burçları için en iyi dekorasyon tarzı olarak modern minimalist tarzı seçer. Ev dekorasyonunda doğal tonlar tercih edebilir ve evin havasını değiştirecek sanat eserlerine bütçesini ayırmak isteyecektir.

Terazi: Retro

Terazi burcu kadınlar evini dekore ederken 50’ler ve 60’ların modern stilini beğenirler. Ev dekorasyonunuza şık bir görünüm katacak bronz ve altın gibi detaylara yer vererek evin her köşesine retro bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Akrep: Eski Görünümlü Şık

Zodyaktaki en esrarengiz burç olan Akrep’i havalı gösteren birkaç yönü vardır. Bu esrarengizliğinin altında sevimlilik yatar. Ev tasarımında özensiz şıklık akreplerin çok hoşuna gidecektir.

Yay: Bohem

Yaşamayı seven, özgür ruhlu yaylar ev dekorasyonunda da bohem ruhunu belli etmeliler. Kendilerini evlerinde rahat hissettirecek kilimler ve canlı renkler yaylar için en iyi seçim olacaktır.

Oğlak: Yeni Geleneksel

Akılcı ve pratik yaşam hayat felsefesi olan oğlak kadınları ev dekorasyonunda da simetriyi ve dengeyi korumayı iyi bilir.Geleneksellikten ödün vermeyen oğlak burcu geleneksel stilin yeni tarzla buluştuğu mobilya seçimlerini güzel desenler ve renklerle tamamlayabilir.

Kova: Eklektik

Sıradışı kova burcunu ilginç ve kural bozan tasarımlar etkiler tabi ki. Nostajik izler taşıyan parçaları yeni tasarımlarla birleştirmeyi seviyorsunuz. Evinizde birbirinden farklı tarzları bir araya getirerek kendi zevkinize uygun bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Balık: Rahatlık

Hayalperest ve duygusal balık kadınları kendilerini rahat hissedeceği şekilde bir ev dekore etmeli. Açık renkler ve pamuklu kumaşlar daha rahat ve daha mutlu hissetmenizi sağlayacak.