Blum Coffee House, kahve keyfini ev konforunda deneyimlemek isteyen anneleri demleme ekipmanları ile kendi evinin baristası yapıyor. Eşsiz tasarımları ve performansı ile kahve lezzetini unutulmaz kılan ekipmanlar, annelerin keyifli yaz akşamlarına lezzet katmaya hazırlanıyor.
Sürekli koşturmaca halinde olan anneler için günün başlamasına yardımcı olacak güçlü bir uyarıcı ya da akşam üzeri keyifle içilen sütlü, aromatik bir kahve zamanı güzelleştirmeye yardımcı oluyor. Evde tam zevkinize göre kahve hazırlamak için seçtiğiniz ekipman önem kazanıyor. Her damak zevkine göre demleme ekipmanı sunan Blum Coffee House, nitelikli kahveden ve yeni nesil demleme yöntemlerinden keyif alan annelere Hario V60, Chemex ve diğer demleme ürünleri ile yanıt veriyor. Kahve içmeyi çok daha keyifli hale getiren demleme ekipmanlarıyla annelerin arzu ettiği enfes kahve deneyimini sunuyor.


Evde kahve keyfine farklı bir boyut getiriyor

Evde profesyonelce kahve demlemek için gerekenler; demleme yöntemine uygun olarak kahvecinizden çektireceğiniz bir kahve, filtresi ile kahve demleme ekipmanı ve doğru filtrelenmiş bir su. Anneler için evde kahve keyfine farklı bir boyut getiren Blum Coffee House web sitesinden annenizin favorisi olan demleme ekipmanını online sipariş verebilmenize olanak tanıyor. Damak tadına uyan kahve çekirdeği ve dilediğiniz demleme yöntemine göre uygun kahve öğütme seçeneğini sunan marka, Hario French Press, Hario V60, Chemex ve Hario Demleme seti gibi farklı demleme ekipmanlarıyla nefis kahveler yapmaya davet ediyor.