Bu yeni yılda sadece sevdiklerinize değil kendinize de bir armağan seçin. Yenilenen formülü ile kırışıklık, kuruluk, çatlak görünümü, leke gibi sorunlarla etkili bir şekilde mücadele eden Bio-Oil ile yeni yılda kendinizi de yenileyin.

Yenilenmiş cildiniz ile yeni bir yıla hazır olun

Yeni yıl birçoğumuz için yeni başlangıçları temsil ediyor. Yenilikleri hayata geçirmek için ise biraz çaba ve adım atmak yetiyor. Klinik olarak test edilmiş içeriğiyle Bio-Oil, kendine özen gösterenlere yeni yılda cildini yenileme fırsatı veriyor. Yeni formülünde papatya, biberiye, lavanta ve kalendula yağlarıyla birlikte A ve E vitaminleri ve çok özel bir etken madde olan PurCellin Oil™ barındıran Bio-Oil; zengin içeriğiyle ciltteki kırışıklık görünümünü azaltmaya ve cildi pürüzsüz hale getirmeye yardımcı oluyor. Günlük banyo ve duş rutini, sabun ve su kullanımı, soğuk hava gibi nedenlerle ciltte hızlanan nem kaybınının da önüne geçen Bio-Oil, cildin nem dengesini koruyor. Hafif yapısı sayesinde yağlı bir his bırakmadan cilt tarafından hızlı bir şekilde emilen Bio-Oil’in günde iki kez uygulanması yeterli oluyor.

Çatlaklarla da mücadele ediyor
Bio-Oil, cilt üzerindeki çatlak görünümünün iyileşmesine de yardımcı oluyor. Yenilenen formülü ile yalnızca sekiz haftada çatlak görünümünü gözle görülür bir şekilde azaltan Bio-Oil, günde iki kez çatlakların üzerine dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanıyor. Doğum çatlaklarına karşı önlem almak isteyen anne adaylarına ise hamileliklerinin üçüncü ayından itibaren kullanabiliyor. Dünyanın bir numaralı çatlak bakım ürünü olan Bio-Oil’in karın, göğüs, bel, kalça, uyluk gibi çatlak oluşumuna yatkın bölgelere uygulanması tavsiye ediliyor.