Yazın güneş tam tepedeyken ve hava sıcakken, soğuk sulara atlamaktan daha güzeli olamaz. Aynı bunun gibi saçlar da sürekli neme ihtiyaç duyar. Özenle seçilmiş saf içeriklerden oluşan vegan* saç ürünleri markası AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT’in HYDRATE serisi tam da bunun için geliştirildi. Antioksidan özellikleriyle bilinen favori yaz meyvesi mango ile yatıştırıcı ve arındırıcı özelliklere sahip fesleğen özlerini bir araya getiren seri, saçları yeniden canlandırabilmek için mükemmel nem kazandırıcı formülü yarattı.

MANGO VE FESLEĞENLE NEMLENDİREN ÖZEL FORMÜL…
Formüllerinde silikon, sülfat, mineral yağlar, yapay renklendiriciler ve parabene yer vermeyen AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT’in HYDRATE serisi, mango ve fesleğen özleri ile saçları nemlendirip yatıştırıyor, aynı zamanda arındırırken yeniliyor ve canlandırıyor. Pamuksu kokusu ise lüks ve narin beyaz çiçek notaları ile mango, fesleğen ve pudramsı vanilya notalarının hafif dokunuşlarıyla yumuşacık bulutlar üzerinde süzülme duygusu uyandırıyor.

HYDRATE CLEANSER
Normal, kuru ve kıvırcık saçları nemlendiriyor, esnekliğini ve hareketliliğini geri kazandırıyor.
Zengin, nazik bir köpük sağlayarak saçları özenle temizliyor.

HYDRATE CLEANSING CONDITIONER
Saçları güçlendirip nem seviyesini ve parlaklığını artırırken aynı zamanda temizliyor. Bu köpüksüz temizleyici saç kremi, elektriklenmeyi azaltıyor, özellikle kuru ve kıvırcık saçlarda mükemmel sonuç veriyor.

HYDRATE CONDITIONER
Bu çok özel saç kremi, normal, kuru ve kıvırcık saçları nemlendiriyor, esnekliğini ve hareketliliğini geri kazandırıyor. Sağlıklı görünüme sahip saçların lüksünü her gün yaşamanızı sağlıyor.

HYDRATE SPRAY CONDITIONER
Durulanmayan sprey krem; normal, kuru ve kıvırcık saçları nemlendiriyor, esnekliğini ve hareketliliğini geri kazandırıyor. Ürünün Panthenol içeren formülü, parlaklığı artırırken karışıklıkları azaltıyor.

HYDRATE MASK
Bu yoğun fakat ağırlaştırmayan nemlendirici maske, normal, kuru ve kıvırcık saçları nemlendirerek esnekliğini, hareketliliğini ve parlaklığını geri kazandırıyor.

HYDRATE LOTION
Elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olan bu nemlendirici losyon, saçı kontrol edilebilir ve esnek hale getiriyor. Saçı fön makinesi ısısının sebep olduğu yıpranmaya karşı koruyor ve taranabilirliğini artırıyor.

*Hayvansal içerik barındırmaz.