Erkek çocuklarının favori süper kahramanlarından Batman, 80. yılına özel olarak hazırlanan Koton tasarımlarıyla çocuklarla buluşuyor. Koton Kids, 22 parçadan oluşan Batman koleksiyonuyla çocukların enerjik dünyasına macera katıyor.

Koton Kids’in popüler kültürün vazgeçilmez ikonlarından biri haline gelen Batman hayranı çocuklara özel hazırladığı koleksiyon, gri, füme ve sarı renk paleti ile sonbaharı karşılıyor.

Batman koleksiyonu çocuklarla buluşuyor

Erkek çocukları için toplam 22 parçadan oluşan koleksiyonda, Batman’ın cesur ve adaletli ruhu son trend baskı teknikleriyle zenginleştirilen görsellerle vurgulanıyor. Batman’ın 80. yaşına saygı duruşu niteliği taşıyan koleksiyonda yer alan Batman baskılı ve özel logolu sweatshirtler, eşofmanlar, şapka ve çoraplar dikkat çekici tasarımlarla çocuklarla buluşuyor.

Çocukların giymek için sabırsızlanacağı ve sonbahar aylarını daha keyifli kılacak Batman karakter kullanımlı Koton tasarımları, 13 Eylül tarihinden itibaren seçili Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da satışa sunuluyor.