Feminenliğe gerçek bir övgü olan Huile Prodigieuse® Florale, tatlı ve temiz kokusuyla duyulara hitap ediyor. NUXE, çok amaçlı kuru yağının kültleşen formülünü beyaz misk bazının greyfurt, limon ve portakal gibi üst notalarla buluşturduğu Huile Prodigieuse® Florale’i sunuyor.

Huile Prodigieuse® Florale
Kalbinizde çiçek açtıracak bu taze ve dokunaklı floral koku, Technico- flar’dan Irene Farmchidi tarafından oluşturuldu.

“Huile Prodigieuse®’e kardeş bu kokuyu, kadınlara modlarına uygun olarak seçip değiştirebilecekleri bir seçenek olması için yarattım. İkonik kokudaki sıcak, güneşli parfüm notaları sadeleştirilerek tatlı, kadifemsi ve dokunaklı bir baz ortaya çıktı. Bağlılık yaratacak derecede çiçeksi…”
Aliza Jabès

Duyusal bir koku
Floral notaların parlak bir buketi olan bu yeni koku, manolya çiçeklerinin neşeli notalarını içermekte. Bu çiçeksi birleşim beyaz misk bazının greyfurt, limon, portakal ve kalabri- ya bergamot özlerinin lezzetli turunçgil üst notalarından geliyor. Huile Prodigieuse®’deki imza nota olan portakal çiçeğini içeren yağ, turunç özü eklenmesiyle taze bir form alıyor.

NUXE yeni kokuyu yaratırken, ham maddelere ulaşmak için Technicoflor ile çalıştı. Ürünün içeriğindeki limon ve kalabriya bergamot yağları sorumluluk sahibi üreticilerden gelirken, portakal özü adil ticaret sertifikasına sahip.

Harika yararlarıyla aynı formül!
“aşk ürünü” 1991‘den beri
1991’de yaratıldığından beri kadınların kalplerini kazanan Huile Prodigieuse®, dünyanın her tarafında eczaneler ve güzellik mağazalarında bulunan mutlak bir cilt bakım ürünü. İlhamı NUXE’ün kurucusu ve CEO’su Aliza Jabes’in önsezilerinden geliyor. Yoğun bir hayatı olan genç anne, tek bir adımda yüz, cilt ve saçları güzelleştirecek doğal içerikli ve çok amaçlı bir kuru yağ yaratma fikrini ortaya çıkarıyor. Zamanla bu güzellik sırrı bir arkadaştan diğerine, anneden kızına ve ünlüler arasında yayılmaya başlayarak Fransa’nın bir numaralı kuru yağına dönüşüyor. Oradan da Belçika, İspanya, İtalya ve Polonya gibi ülkelere yayılıyor.

Benzersiz Faydalar
%100 BOTANİK YEDİ DEĞERLİ YAĞIN GÜCÜ
Huile Prodigieuse® Florale cildi ve saçları nemlendirme, onarma ve güzelleştirme özelliklerini ispat etmiş klasik versiyonuyla aynı doğal bileşenlerden oluşuyor. %96.9 doğal kökenli içerikten oluşan ürün, yedi botanik yağ içermekte: Tsubaki (nemlendirici), Argan (onarıcı), Makademya (besleyici), Hodan (pürüzsüzleştirici), Kamelya (nemlendirici), Fındık (koruyucu), Tatlı Badem (yumuşatıcı). Huile Prodigieuse® Florale de orijinal versiyonu gibi kendine özgü kuru yağ dokusuyla ciltte ipeksi bir his ve yağsız bir görünüm oluşturmayı sağlıyor.