Yılın en çok beklenen indirim etkinlikleri arasında yer alan ‘Atasay Altın Çadır Günleri’ onuncu yılına 17 Ekim’de merhaba diyor. Pek çok ürün için maliyetine, hatta bazı ürünlerin zararına yapılacak olan satışlar; Atasay’ın Yenibosna’daki fabrikasının yanı sıra Bağdat Caddesi, tüm Atasay mağazaları ve altincadir.com’da 4 gün boyunca, çok özel fiyatlarla devam edecek.

Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri

Türkiye’nin en köklü mücevher markası Atasay’ın, her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri’nin onuncusu için geri sayım başladı. Her zevke hitap eden, birbirinden özel fırsatlı altın ve pırlanta modellerinin yer alacağı Atasay Altın Çadır’da, tek taş pırlantalardan, bilekliklere, kolye ve küpelerden daha birçok çeşit altın ve pırlanta pek çok ürün maliyetine, hatta bazı ürünler zararına fiyatlardan tüketicilerle buluşacak.

Her yıl merakla beklenen Atasay Altın Çadır Günleri bu yıl 17-20 Ekim tarihleri arasında Atasay’ın Yenibosna’daki merkez fabrikasının yanı sıra, Bağdat Caddesi, tüm Atasay mağazaları ve altincadir.com’da hazır olacak. Atasay Altın Çadır Günleri kapsamında Yenibosna’daki merkez fabrikayı ziyaret eden mücevher tutkunlarından ilk 100 kişiye onuncu yıla özel pırlantalı sonsuzluk kolyesi hediye edilirken, 5.000 TL ve üzeri pırlanta alışverişi yapanlar ise çarkıfelek çevirme hakkı kazanarak özel hediyelere sahip olma fırsatı bulacak. Altın ve pırlanta ışıltısını bir tıkla adresinize getiren altincadir.com ise 14 Ekim’de açılacak.