Eski sefer taslarını eskide bırakın! Şimdi Arzum Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası zamanı! Evdeki lezzeti aynı sıcaklıkta ve tazelikte gittiğiniz her yere taşıyan, özellikleriyle Türkiye’de bir ilk olan sefer tası ile hijyen ve sağlık sizinle…
İnovatif ürünleriyle pratik çözümler üreten Arzum, elektrikli sefer tası Foodie ile günlük beslenme programınızı aksatmadan, sağlıklı ve hijyenik beslenmenizi sağlıyor.

Arzum’un modern sefer tasıyla, hazırladığınız yemeği aynı tazelikte gittiğiniz her yere rahatlıkla taşıyabiliyor, dilediğiniz zaman ısıtabiliyorsunuz. Ofiste veya okuldaki öğle yemeğinize sıcak, taze ve sağlıklı lezzetleri rahatlıkla taşımanıza olanak sağlayan Arzum Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası, artık her yerde yanınızda!

Sağlıklı beslenmeyi bir yaşam biçimi haline getirdiyseniz ve dışarıda “Ne yemek yiyeceğim?” sorusuna bir son vermek istiyorsanız Arzum Foodie tam sizlik! Sağlıklı ev yemeklerinizi Foodie ile dilediğiniz yere taşıyarak ısıtabilir, buhar gücüyle pratik yemekler pişirebilirsiniz. Örneğin; Foodie ile aynı anda 4 yumurtayı birlikte haşlayabilirsiniz!

Kompakt yapısıyla ergonomik ve şık bir tasarıma sahip sefer tası, ihtiyacınıza göre tek veya çift katmanlı olarak kullanım imkanı sunuyor. Foodie’nin paslanmaz çelik yemek kapları kolaylıkla temizlenebiliyor. Vakum aparatı sayesinde uzun süreli tazelik sağlayan sefer tası, çevre dostu taşıma çantasıyla kullanım ve taşıma kolaylığı da sağlıyor.