Ünlü moda tasarımcısı, stilist ve sunucu Ivana Sert yeni Argan Volume Blast maskarasını Şaşkınbakkal Watsons mağazasında gerçekleştirilen lansman ile tanıtıldı.

Watsons mağazasında gerçekleştirilen canlı yayın ile yeni maskarasını duyuran Ivana Sert: “Maskara benim en çok kullandığım ve çantamdan eksik etmediğim bir ürün. Mükemmel maskarayı elde etmek için uzun süren çalışmalar gerçekleştirdik. Argan Volume Blast’i kullandığım andan itibaren aradığım maskaranın o olduğunu anladım. Artık takma kirpik kullanmıyorum.” dedi.

Özgüveninizi çarpıcılığınızla dışarı vurun

Argan Volume Blast Maskara, içeriğinde bulunan argan yağı ve tatlı badem yağı ile kirpikleri besleyerek uzamasına yardımcı oluyor. Kirpiklerin hacimli ve dolgun bir görünüm elde etmesini sağlayan ürün özel fırçası sayesinde kirpikleri teker teker ayırarak kolayca sürülüyor ve topaklanma yapmıyor. İddiali görünüme sahip kirpikleriniz ile birlikte özgüveninizi dışarı vurmaya hazır olun!

Heart Breaker koleksiyonu ile rengarenk dudaklar

Ivana Sert’in geçtiğimiz aylarda duyurduğu Heart Breaker Koleksiyonu, 6 adet mat likit ruj, 1 adet de glitter rujdan oluşuyor. Uzun süre kalıcı formülü sayesinde yoğun renk ve dudaklarda mat bir bitiş sunan koleksiyon, sünger uçlu aplikatörü sayesinde kolay uygulama sağlıyor.

Argan Volume Blast Maskara ve Heart Breaker likit mat ruj koleksiyonu Watsons mağazaları ve web sitesinde sizleri bekliyor…