Alerji testlerinden geçirilmiş, parfüm, ftalat ve paraben içermeyen formülleriyle cildin en iyi dostlarını bir araya getiren Clinique, bu yıl annenize en iyiler seçkisini sunuyor. Bir zamanlar sizin cildinizi güvenle Clinique’e teslim eden annenizi bu yıl Clinique ile şımartın!

Clinique, sağlıklı ve ışıldayan bir cilt için doğru ürün kombinasyonları ve cilt bakımının tamamlayıcı niteliğindeki makyaj ürünleriyle sadece mutlu bir cilt için çalışıyor. 1968’den beri güvenilir formüller üzerinde çalışan Clinique’i içiniz rahat bir şekilde annenize önerebilirsiniz!

Clinique’in tüm dünyada en çok sevilen cilt bakım ve makyaj ürünlerinden oluşan seçki özel ışıltılı çantasıyla birlikte Anneler Günü için raflarda yerini alıyor. Kitin içerisinde Moisture Surge 72 Saat Nem Koruma Teknolojili Nemlendirici Krem, Take The Day Off Göz ve Dudak Makyaj Temizleyici, Smart SPF15 Akıllı Koruma Teknolojili Gündüz Kremi, High Impact Çift Taraflı Maskara Bazı + Maskara, Rinse Off Temizleyici, Even Better Lip Pop Ruj Delicate Rengi, Cheek Pop Allık, Fresh Pressed C Vitaminli Toz Temizleyici, Dramatically Different Nemlendirici, Arındırıcı Losyon Tonik No:3, Liquid Facial Soap Mild Temizleyici ve Simli Makyaj Çantası yer alıyor.

Bu sınırlı sayıdaki kit Anneler Günü’ne özel indirimli fiyatıyla 1116 TL yerine 399 TL. Ayrıca Anneler Günü’nde tüm cilt bakım ve makyaj ürünlerinde geçerli %30 indirim sunuluyor.

Alerji Testinden Geçmiştir ve %100 Parfümsüzdür.
Bu ne demek? Tüm ürünlerimizi 600 kişi üzerinde 12 defa test ediyoruz. Eğer bu 7200 uygulamanın birinde dahi alerjik bir tepkiyle karşılaşılırsa, ürünlerimiz yeniden formüle ediliyor.