Cilt bakımında serumlar “altın çağını” yaşıyor. Serumlar cildin nemi muhafaza etmesine yardımcı olmak için nemlendirici bileşenler ile doludur. Yaşlanma belirtilerine karşı cilde destek olan, nem veren ve cildin genel görünümünü düzgünleştiren Anew cilt serumlarını
keşfetmeye hazır mısınız?

Yüz serumları; cildimizi temizledikten sonra, nemlendirmeden önce cildimize uygulayabileceğimiz, güçlü içerikleriyle doğrudan cildimize etki eden cilt bakım ürünleridir. Günlük kullanılan nemlendiricilerin yeterli olmadığı durumlarda cilt yüzeyimizin derinlerine inerek, cildi nemlendirir.

Jose A. Bernat Bacete

Cildin yapısına göre serumlar, çeşit çeşittir. Kuruluk, nemsizlik, kırışıklık, lekeler, esneklik kaybı gibi farklı cilt ihtiyaçları için farklı serumlar vardır. Serumlar, cildin ışıl ışıl ve berrak bir doku kazanmasına yardım ederler.

Anew serumlarını keşfedin…

 Daha eşit görünen bir cilt tonu için Anew Even Texture & Tone Serum’u (Cilt Dokusunu ve Tonunu Düzgünleştiren Serum) denemelisiniz. Salisilik asitle cilt dokusunu düzgünleştirirken cilt tonunu da eşitleyen bu ürün tüm yaşlar için ideal…
 Daha genç görünen bir cilt için ise size tavsiyemiz; Anew Youth Maximising Serum (Genç Görünüm Veren Serum) Tetra Peptitlerle yaşlanma belirtilerine karşı savaşarak cilde genç bir görünüm verir.
 Anew Anti-Wrinkle Smoothing Serum (Pürüzsüz Görünüm Veren Serum) saf retinolle derin kırışıklıkların görünümünü azaltarak pürüzsüz bir cilt görünümü kazanmak isteyen kadınlar için…
 Hyalüronik asit içeren serum Anew Anti- Wrinkle Plumping Concentrate (Dolgun Görünüm Veren Serum) içeriğinde bulunan %1.5 saf hyalüronik asitle, cilde dolgun görünüm verir.
 Meyve asidi olarak da bilinen Glikolik Asit ile geliştirilen Anew İpeksi Görünüm Veren Jel Dokulu Serum (GA) cilt hücrelerini arındırarak cilde tazelenmiş ve yenilenmiş bir görünüm kazandırır.
 %10 saf C Vitamini ile geliştirilen Anew Vitamin C Canlandırıcı Serum, içeriğindeki C Vitamini ile kolajen oluşumunu destekler, okside edici maddeleri nötralize eder ve cilt bariyerini güçlendirmeye destek olur. C vitamini sayesinde cilt daha aydınlık bir görünüm kazanır.