Günümüzde en popüler video paylaşım platformu olan YouTube milyonlarca kullanıcıya ve çok farklı kategorilere sahip. Acilen keşfetmeniz gereken 6 YouTuber ise sizlerle.

Alev Karslı:

Asıl mesleği de Make-up Artist’lik olan Mac Senior Artist’i Alev Karslı, yılların birikimini YouTube’a da taşıdı. Profesyonel ve uygulaması kolay makyajları kanalında bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UC1154nPWp3RR2I2MYgvvJeQ

Ezgi Fındık:

Bir diğer kıdemli Mac Make-up Artist’i Mac’ten ayrılmasının ardından YouTube camiasına katıldı. Aynı zamanda Instagramda’da oldukça aktif olan Ezgi Fındık’ın kanalını aşağıda bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCTVxm97ofjtD5lNjtudZC4Q

Deniz Şevval Sarıkaya:

YouTube’un en yeni yüzlerinden biri olan Deniz Şevval Sarıkaya kanalında oldukça faydalı bilgiler paylaşıyor. Aynı zamanda diyetisyenlik eğitimi alan Deniz güzellik anlamındaki her şeye fazlasıyla meraklı. Kesinlikle keşfetmenizde yarar var.

https://www.youtube.com/channel/UCPJktv0CFf6i0pt1UZ2wz3g

Merve Ocakküçük Ingerle:

Kanalında güzellik konusu dışında bolca vlog, bugün ne yedim?, yemek tarifleri gibi videolar paylaşan Merve oldukça eğlenceli de biri.

https://www.youtube.com/channel/UCnn_d7puIqjvj1YnPZkPfmw

Ayşegül Altun:

Güzellik ve moda hakkında çok farklı bir estetik anlayışı olan Ayşegül Altun, kanalında ödül törenlerinde giyilen kıyafetleri yorumluyor, kıyafet önerilerilerinde bulunuyor ve makyaj yapıyor.

https://www.youtube.com/user/aaysegul1

 

Sadece Selin:

Uzun süredir Amerika’da eğitim gören tatlı mı tatlı Selin, Amerika’daki yaşamına dair vloglar paylaşıyor.

https://www.youtube.com/channel/UClAy_mS3qoiDGRY399Vcs9w