Besteleri ve güçlü yorumu ile Türk müziğine yön veren başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, Jolly Joker Vadistanbul’da önce güldürdü, sonra korkuttu.

“Vallahi tüy döküyoruz burada. Yalanım yok. Hemde kuş tüyü”

Yaklaşık bin üç yüz kişilik bir kalabalığın saatler öncesinden doldurduğu mekanda dinleyicilerini bir dönem dillere dolanan ”Emi” şarkısı ile selamlayan başarılı sanatçı, duygusal parçalarını birbiri ardına seslendirerek konser alanını dolduran hayranlarını büyüledi. Kıyafet tercihini siyah pullu bir etek üzerine beyaz ve kuş tüyü kaplı büstiyerden yana kullanan Tilbe, hareketli şarkılarında kendi tabiri ile adeta tüy döktü. Ritmin bir an olsun düşmediği performansında bir ara sahnedeki tüyleri fark eden başarılı sanatçı, ”Vallahi tüy döküyoruz burada. Yalanım yok. Hemde kuş tüyü.” diyerek herkesi güldürmeyi başardı.

Yaklaşık bir buçuk saat sahnede kalan ünlü başarılı sanatçı, programının sonlarına doğru ise zor anlar yaşadı. Bir ara şarkı nakaratına duraksayarak başını tutan ve bu anları objektiflere yansıyan Tilbe, bir kaç saniyelik duraksamanın ardından sahnesine kaldığı yerden devam etti. ‘Bin Dereden Su Getirsem” parçası ile sonlandırdığı programında kendisini dinlemeye gelen müzikseverlere tam anlamıyla müzik ziyafeti çeken Yıldız Tilbe, sahnesini alkışlar eşliğinde terk etti.