Ekstra mini kahküller

Ben şahsen kahküle bayılan bir insanım 4 senedir kullanıyorum, her boyunu kullandım, yüze daha çocuksu bir ifade kazandırıyor. Daha küçük gözükmek isteyenler için çok ideal bir kesim modeli

Geçmişe dönüş

90’larda yaşayanlar bilir kadınların saç stili; simit tokalarla saçı tepeden toplamaktı. şimdi kırmızı halıda da kendini göstermeye başladı. İşte o günlere geri döndük “Nerede benim simit tokam?”

Daha da geçmişe

90’ları andık 80’leri anmasak olmazdı. Gerçekten yeni trendler çıkartamayacak mıyız? Yeni trend bulamayınca geçmişe bir dönüp geliyoruz. 80’lerin dalgalı saçı, dağınık toplama tarzı yine moda herkesin tarzına hitap edeceğini düşünmüyorum açıkçası.

 

Bukle istilası

Doğal dalgalı saça sahip olanlar çok şansı bu trend onların kendilerini öne çıkarmaları için bir fırsat. Hadi görelim buklelerinizi… Düz saçlı olanlar da üzülmesin neredeyse artık her kuaför argo dalgası yapabiliyor, 3 ay gibi bir sürede kullanım imkanı sağlıyor. Hazır trend iken denemek gerek.

 

Dağınık Bob

Düz keskin hatlara sahip bob modelinin yerini dağınık bob aldı. Hatta mini kahküllerle birlikte daha bir havalı

Tam mini

Bence yazın favori kesimi olacak. Kullanımı rahat, bakımı rahat daha maskülen bir tarz isteyenler için harika bir model

Dalga dalga

Jennifer Lopez dalgaları hiçbir zaman eskimeyecek gibi duruyor her sene trenler arasında ki yerini koruyor. Bir maşa ve sprey yardımıyla Lopez dalgalarına sahip olmak mümkün.

Islak saçlar

Geriye doğru tarayıp ıslatılmış saç modelini hemen hemen her yerde görüyoruz bu senede görmeye devam edeceğiz. Özel günlerde tercih edilebilecek bir model.