Dünyanın en eski cilt bakım markası Shiseido, Waso serisinde iki yeni cilt bakım maskesi geliştirdi. Uyku sırasında gece boyu cildi nemlendiren ve ışıltı katan Waso Beauty Sleeping Mask ve kırmızı shiso bitkisinin gücüyle hızlı bir şekilde cilt yenileyen Waso Purifiyng Peel Off Mask, cilt bakım ritüelinizin vazgeçilmezi olmaya aday. Waso bakım maskesi cilt bakımının vazgeçilmezi olacak.

Waso bakım maskesi

Waso Beauty Sleeping Mask

Uyku sırasında gece boyu cildi nemlendiren ve ışıltı katan Waso Beauty Sleeping Mask, içeriğinde yer alan citrus sayesinde yüzdeki yorgunluk belirtilerini azaltır. Capcanlı, ışıldayan bir ciltle uyanarak güne başlamak için cilt bakımınızın son adımını Waso Beauty Sleeping Mask ile tamamlayabilirsiniz.

Waso Purifying Peel Off Mask

Kırmızı shiso bitkisinin gücüyle hızlı bir şekilde cilt yenileyen Waso Purifiyng Peel Off Mask, gözeneklerde tıkanmaya sebep olabilecek kiri ve havayı derinlemesine temizleyerek canlı, ışıltılı ve yenilenmiş bir görünüm sağlar. Kuruduğunda soyulabilen Waso Purifiyng Peel Off Mask ile cildinizi temizlemek hem eğlenceli hem çok kolay.