Koca birer çınar ağacı gibidir onlar, varlıklarıyla güç bulduğumuz babalarımızın gölgeleri bile yeter çoğu zaman! Hayatımız boyunca genellikle onlar bizi şımartırken aslında onların da fazlasıyla şımartılmaya ihtiyacı vardır. Hayatın yükünü omuzlayan fedakâr babaların yükünü az da olsa hafifletmek için onlara Babalar Günü’nde biraz rahatlık armağan etmeye ne dersiniz?

Tutku Yatak’tan Babalara “Fethiye Berjer”

Tutku Yatak, tam da babalara yaraşır Fethiye berjer modeliyle onlara konforlu bir hediye seçeneği sunuyor. Uzun bir günün ardından sırtını rahatça yaslayabileceği, güçlü ahşap iskeleti ve ayakları ile yıllarca güvenli bir kullanım sağlayan Fehtiye koltuk, farklı renk alternatifleriyle de babanızın zevkine göre tercih edilebiliyor. Bu sezonun trend çizgilerini barındıran kol yapısı ile tarzını konuşturan Fethiye berjer, karakterini ve ruhunu yansıtan kumaş dokusuyla da özel bir stili yansıtıyor.

Siz de birbirinden farklı koltuk modellerini www.tutkuyatak.com.tr adresinden inceleyebilir ve Türkiye genelinde yer alan Tutku Yatak mağazalarını ziyaret ederek tüm koleksiyonları yakından keşfedebilirsiniz.

Tutku Yatak tüm babaların Babalar Günü’nü kutlar…