Devrim niteliğindeki yenilikleri, bilim ve sanatla kusursuz bir şekilde buluşturan Shiseido, doğal bir görünüm tercih edenlere yenilenen formülüyle Synchro Skin Self Refreshing Koleksiyonunu sunuyor.

Shiseido yeni Synchro Skin Self Refreshing sunar

Shiseido Synchro Skin Self Refreshing Koleksiyonu, gündüzden geceye taze bir görünüm elde etmek isteyenler için kendi kendini yenileyen formül ile tasarlandı. Japon güzellik ritüellerinden alınan ilhamla yaratılan Synchro Skin Self Refreshing Koleksiyonu, altı ana ürün ve 2 fırça olmak üzere toplam 40 üründen oluşuyor. Koleksiyonun içerisinde; Synchro Skin Self-Refreshing Foundation, Synchro Skin Self-Refreshing Cushion Compact ve Synchro Skin Self-Refreshing Concealer ön plana çıkıyor.

Synchro Skin Self Refreshing Koleksiyonu, Active ForceTM teknolojisiyle geliştirildi
İçeriğindeki formülleri sayesinde cildi nemlendirirken gün boyu yüz hareketlerinden kaynaklanan toplanmalara ve yağlanmaya karşı cildi koruyor. Yağ, nem ve yüz hareketlerine karşı koruma sağlamak için tescilli ActiGel, Time Match Powder ve Self-Repair Gel kombinasyonunu kullanan Active ForceTM teknolojisi, kendini gün boyu yenileyerek rötuş gerektirmeyen bir etki sağlıyor.

SYNCHRO SKIN SELF-REFRESHING FOUNDATION
Cildin ihtiyaçlarının giderilmesi ve cildin en iyi haline ulaşmasını hedefleyen Synchro Skin Self-Refreshing Foundation, hafif ve kalıcı olmasının yanı sıra 12 farklı renk seçeneği sunuyor. Japon yaşam gücü enerjisinden ilham alan serideki her renk, Japonya’da yaygın olan doğa, mimari veya tasarımda bulunan bir materyale atıfta bulunuyor. Gün boyunca ciltte kalan ve cildin nefes almasını sağlayan Synchro Skin Self-Refreshing Foundation, bulaşmaya karşı dirençli, neme ve tere dayanıklı, çizgilerin kapanmasına yardımcı olan bir formülle geliştirildi.

Synchro Skin Self-Refreshing Foundation, içeriğindeki özel formülü sayesinde erken yaşlanmaya yol açabilecek olan hava kirliliğine karşı cildi koruyor. Cildin dokusunu ve tonunu geliştirmek için içeriğinde; SPF 30, antioksidan özelliği bulunan yabani kekik özü, ışığı yansıtan inci tozu ve Smart Correcting Powder kullanılan Synchro Skin Self-Refreshing Foundation, havadaki mikro partiküllerin cilde yapışmasını önlüyor.

SYNCHRO SKIN SELF-REFRESHING CUSHION COMPACT
Cilt üzerinde ağırlık yapmayan, hafif ve kalıcı Synchro Skin Self-Refreshing Cushion Compact, hareket halindeyken kolayca uygulanabiliyor. Suya, tere, çizgilerin kapatılmasına ve solmaya karşı 16 saat süren koruma sağlayan Synchro Skin Self-Refreshing Cushion Compact’ın 7 ayrı renk çeşidi bulunuyor. İçeriğindeki özel formülü sayesinde cilt üzerinde koruyucu bir örtü oluştururak cildi erken yaşlanmaya ve nem dengesini kaybetmesine karşı koruyor.

SYNCHRO SKIN SELF-REFRESHING CONCEALER
Koyu halkaları, cilt lekelerini ve diğer kusurları ciltte ağırlık yapmadan kamufle eden Synchro Skin Self-Refreshing Concealer’ın 8 ayrı renk çeşidi bulunuyor. Bulaşmaya karşı dirençli, neme ve tere karşı dayanıklı olan bu formül, ince çizgilere yerleşmeden 24 saat boyunca ciltte kalıyor. Kıvrık uçlu fırçası sayesinde yeterli miktarda ürün tutuyor ve ultra pürüzsüz bir uygulama için yüz hatlarını belirginleştiriyor.

SYNCHRO SKIN CORRECTING GELSTICK CONCEALER
Ciltte 24 saat kalıcılık sağlayan suya, tere ve neme karşı dayanıklılık gösteren Synchro Skin Correcting Gelstick Concealer, 8 ayrı renk seçeneği sunuyor. Synchro Skin Correcting Gelstick Concealer, rötüş dokunuşlar için mükemmel forma sahip stick biçiminde tasarlandı. Doğal bir bitiş sunan Synchro Skin Correcting Gelstick Concealer, içeriğinde bulunan Super Bio-Hyaluronic Acid sayesinde gün boyu cildinize nem veriyor.

SYNCHRO SKIN INVISIBLE SILK LOOSE POWDER
Cilde mükemmel uygulanması için, Synchro Skin Invisible Silk Loose Powder SHISEIDO tarihinin en hafif pudrası olarak formüle edildi. Yağ ve parlaklığı 8 saat boyunca kontrol eden Synchro Skin Invisible Silk Loose Powder, gözeneklerin görünümünü azaltırken cildin daha pürüzsüz ve daha zarif görünmesine yardımcı oluyor. İnce çizgilere ve kırışıklara yerleşme yapmayan Synchro Skin Invisible Silk Loose Powder, kusurları hafifçe kapatıyor.

SYNCHRO SKIN INVISIBLE SILK PRESSED POWDER
Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder, ciltteki yağlı ve gözenekli görünümü azaltıyor. Cildin görünümünü pürüzsüzleştirmeye yardımcı olan Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder, cilde filtre efekti sağlıyor.