Sinoz Yüz Temizleme Jeli
Sinoz Yüz Temizleme Jeli’nin içeriğindeki aloe vera ve salatalık özleri ile cildiniz her güne yenilenmiş, ferah bir başlangıç gerçekleştirir. Provitamin B3 ile yoğunlaştırılmış nem desteği sağlar. Yenileyici ve rahatlatıcı arınma hissini gün boyu yaşatır.
Sinoz Micellar Temizleme Suyu
İçerisindeki misel tanecikleriyle tüm kir ve makyaj kalıntılarını zahmetsizce temizleyerek arınmış bir cilt sunar. Sabun, alkol ve boyar madde içermeyen formülüyle cilt dengesini kontrol altına alır. Göz ve dudak bölgesi gibi hassas noktaların temizliğinde kullanıma uygundur. Hassas ciltler üzerinde dermatolojik olarak test edilmiştir.
Sinoz Arındırıcı Tonik
Sinoz Arındırıcı Tonik, alkolsüz içeriği ile çevresel faktörlerin etkisinden cildi kurutmadan arındırmaya yardımcı olur. Derinlemesine arınarak nefes alan cildiniz duru bir görünüm kazanır. Cilt yüzeyindeki gözeneklerin görünümünde pürüzsüzlük hissinin sağlanmasına destek olur. Sinoz Arındırıcı Tonik ile canlanan ciltten geriye kalan yumuşak bir dokunuş ve hoş koku olur.

Sinoz kış bakımı ürünleri ile cildiniz canlansın

Sinoz Arındırıcı Yüz Peelingi
Sinoz Arındırıcı Peeling, içeriğindeki arındırıcı mikro tanecikler ile tıkanık gözeneklerle mücadele etmeye yardımcı olur. Siyah noktaların oluşumuna zemin hazırlayan yağ ve çevresel kirliliğin etkilerini azaltarak, gözeneklerin temizlenmesini sağlar. Ölü deri ve kirlerin ciltten uzaklaştığı; ışıltılı, renk dengesi eşitlenmiş bir görünüm deneyimine hazırlar.
Sinoz Göz Çevresi Kremi
Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi; göz çevresinde oluşan kaz ayakları, yaş almya bağlı belirtiler ve kırışıklık başlangıcını önlemede cildinize dışardan destek olur. Kafeinden gelen aydınlatıcı ve kırışıklık karşıtı denge ile ışıltılı bakışlara yardımcı olur. Pentavitin ve B3 Vitamini ile göz çevresinin aydınlık görünmesine yardımcı olur.
Sinoz Kaş ve Kirpik Serumu
Kaş ve kirpiklerinizi Sinoz Kaş Kirpik serumunun özel formülüyle canlandırın. Atkestanesi, keten tohumu yağı ve Biotin F vitamini ile aktif destek sağlayan serum, güçlü bir görünüme yardımcı olur.


Sinoz Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi
Kuenzim Q10 içeriğinin yenileyici etkisi, kolajenin antioksidan etkisi, hyalüronik asitten gelen yoğun nem desteği, peptitlerin onarıcı bakım desteği ve genç kalmanın sırrı: retinol! Hepsi Sinoz Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi’nin mucizevi formülünde saklı.
Sonuç; neme doymuş, gençliğini koruyan, pürüzsüz, ışıltılı, yüksek doz elastikiyete sahip ve zamana meydan okuyan bir cilt görünümü.
Sinoz Gündüz Bakım Kremi – SPF 15
Dış etkenler ve çevresel faktörler karşısında savunmasız hale gelen cilde ihtiyacı olan nem ve günlük koruma desteğini sağlamaya yardımcı olur. Sinoz Gündüz Bakım Kremi, içeriğindeki seramid ve SPF 15 ile cildin dış faktörlerden korunmasına destek sağlar. Hyalüronik asit sayesinde bakımlı cildin anahtarı olan canlı görünüm sunar. Yoğun nem desteği ile de gün boyu cildiniz için gerekli bakımı karşılayan Sinoz Gündüz Bakım Kremi daha yumuşak ve canlı bir cildin habercisi olur.
Sinoz Gece Kremi
Yoğun besleyici, nemlendirici ve kırışıklık karşıtı Sinoz Besleyici Gece Bakım Kremi, gece kullanımı için formüle edilen içeriği ile uykudayken de cildin ihtiyaçlarına cevap verir. Amino asit ve proteinlerden oluşan, sıkı bir cildin öncelikli ihtiyacı olan peptitler ile güçlendirilen Sinoz Besleyici Gece Bakım Kremi, canlı ve sıkı bir cildin vazgeçilmezidir. Ağırlığının 1000 katı kadar suyu cilde hapsederek nem desteği sağlayan hyalüronik asit ve cildin en etkin besin kaynağı panthenol ile sonuç: canlı, pürüzsüz, ışıltılı ve ipeksi bir cilt.