Cilt savunmasını 20 yıldan bu yana araştıran Shiseido, Ultimune serisi dışardan gelen zararlı etkenlere karşı koruyarak kalkan gibi cildinizi koruma altına alıyor ve cildinizin günden güne kendi güzelliğini ortaya çıkarmasına yardımcı oluyor.

Ultimune Power Infusing Concentrate (yüz için konsantre)
Formülünde bulunan cildin savunma gücünü arttıran özel içerikler, Ultimune’u kullanmaya başladığınız anda cildinizi daha yumuşak ve pürüzsüz hale getiriyor. ImuGeneration Technology™ sayesinde Ultimune Power Infusing Concentrate, 1 haftada cilt tonunuzu eşitleniyor ve cildin doğal parlaklığını geri kazandırıyor. Ayrıca cildin, olağan durumunu koruma ve ileride karşılaşabileceği etkenlere karşı kendini savunma yeteneğini teşvik ediyor. Böylelikle cilt, içten gelen bir enerjiyle pürüzsüz ve ışıltılı görünüyor. Nemlendiriciden önce tüm yüz üzerine gündüz ve gece kullanılabiliyor.

Shiseido Ultimune serisi cildinizi koruma altına alıyor

Ultimune Power Infusing Eye Concentrate (göz çevresi için bakım kremi)
Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate, göz çevresindeki hassas cilt dokusunu yorgunluk ve yaşlanma belirtilerine karşı güçlendirerek koruma altına alıyor. Kozmetik sektöründe İlk defa göz çevresini sürtünmenin neden olduğu zararlardan koruyan bir göz çevresi bakım kremi förmülü geliştirilmiştir. Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate, cildiniz üzerinde ince çizgilerin oluşumu, koyu halka görünümü, kuruluk, şişkinlik ve esneklik kaybına karşı, toplam 5 endişeye karşı koruma kalkanı görevini üstleniyor. Ultimune Power Infusing Eye Concentrate uygulandığı andan itibaren cildi nemlendirerek rahatlatıcı bir koruma hissi yaratıyor. Nemlendiriciden sonra göz çevrenize gündüz ve gece kullanılabiliyor.