Seks hayatınız canlı ve renkli değil mi? Bu haberimiz tam size göre. Sizlere seks hayatınızı canlandıracak birtakım öneriler veriyoruz. Verdiğimiz önerileri uyguladığınız takdirde birlikteliğinizde mutluluğunuz daha da artacak.

Seks hayatınızı canlandıracak öneriler

1- Seksi planlamayın!

Seks, yer ve zaman dinlemez. Yan yana otururken partnerinizi öpmeye başlayıp, onu seks yapmak için harekete geçirebilirsiniz.

2-Aynalar heyecanı arttırır!

Bir diğer yapacağınız şey ise boy aynasının fazla olduğu bir yerde seks yapmaktır. Böylece kendinizi seks yaparken izleyebileceksiniz ve bu sizi oldukça heyecanlandıracak.

3-Partnerinizin fantezilerine göre giyinin!

Partnerinizin fantezilerine uygun kıyafetler seçin. Ayrıca jartiyer gibi seksi iç çamaşırları giymeyi tercih edin.

4-Sadece yatakta sevişmeyin!

Evin her yerinde sevişebilirsiniz, bu konuda özgür olun. Bunun yanında dışarıda veya bir otelde de sevişmek seks hayatınıza renk katacaktır.

5-Ses çıkarın!

Seksten keyif aldığını belli etmenin yolu ses çıkarmaktır. Bu sebeple yatakta ses çıkarmaktan çekinmeyin.

6-Striptiz yapın!

Partnerinize yapacağınız bir striptiz onu seks için harekete geçirecektir.

7- Partnerinize seksi bir fotoğrafınızı atın!

Partnerinize seksi bir fotoğrafınızı çekip gönderin. Fotoğrafı gönderirken de ona güzel bir mesaj atabilirsiniz. Böylelikle onu gece için heyecanlandırmış olacaksınız.

8-Erkeklerin keyif aldığı pozisyonları öğrenin!

Erkekler farklı pozisyonlar denemekten hoşlanır. Özellikle erkeklerin sevdiği birtakım pozisyonlar vardır ki bunlar onların daha da hoşuna gider. Bunun yanında yatağa cinsel oyuncaklarla girebilirsiniz. Böylece cinsel hayatınıza biraz daha renk katmış olacaksınız.

9-Yatakta dominat olun!

Harika bir cinsellik için kadının dominat olması şart. Siz de yatakta ipleri elinizi alın ve seksi yönlendirin.

10-Orgazm olmak için çabalayın!

Orgazm olmayı içki içmek ve güzel bir gece geçirmek gibi kolaylaştıran yollar vardır. Ayrıca kadınların orgazm olmasını sağlayan pozisyonları öğrenmelisiniz. Böylece seks hayatınız oldukça hareketlenecektir.

11-Ön sevişmeye yeterli vakit ayırın!

Ön sevişmeye siz daha çok vakit ayırırsanız, partneriniz de aynı şekilde vakit ayıracaktır. Böylelikle karşılıklı olarak seksten gerekli doyumu sağlamış olacaksınız.