Zengin tasarım seçenekleri Koton’da

Şehirli ve modern Stiller her tarza hitap eden zengin tasarım seçenekleri ve özel iş birlikleri gerçekleştirdiği kapsül koleksiyonlarıyla koton kış gardıroplarını hakimiyeti altına alıyor.

Moda ve trend öncülüğü misyonuyla tüm stiller zengin tasarım seçenekleri moda tutkunlarını buluşturan Koton, 2017-2018 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu’nun ilhamını hareket, devinim ve modern mimariden alıyor.

Modern ve şehirli kadının ihtiyacı olan tüm stiller yeni sezonda Koton, şık pantolonlardan jean’lere, trikolardan, elbise, palto ve ceket tasarımlarına kadar farklı seçenekler sunuyor.

Gösterişli paltolar ve geniş kalıplı ceketleri öne çıkaran koleksiyon vücuda oturan takımları da sezonun merkezine taşıyor. Uzun elbiseler ve etekler gibi feminen tasarımlar, kadife ve bitkisel yüzey gibi yeni kumaş tasarımlarıyla yepyeni bir kimliğe bürünüyor.
Ünlü İsim ve Tasarımcılardan Koton’a Özel Tasarımlar

Zarif stiller iki sezondur Koton tasarımlarına yansıtan Arzu Sabancı, yeni sezon Arzu Sabancı for Koton koleksiyonuyla kış modasına özgün bir dokunuş kazandırıyor. Alışılmadık parçalardan oluşan koleksiyonda, kişiye özel maskülen ceket ve pantolonlar kendine özgü detayları ile ultra feminen bir görünüm ortaya koyuyor. Koleksiyonda ön plana çıkan kaplanmış tafta, pullarla süslenmiş dokumalar ve karışık nakışlar moda severlere birbirinden şık alternatifler sunuyor.

Kış davetlerinin zarif ve iddialı stillerine de alternatifler oluşturan Koton, partywear kategorisinde gerçekleştirdiği Dilek Hanif ve Zeynep Tosun iş birlikleriyle dikkat çekiyor. Soğuk kış günlerinde ışıldayan tasarımlarla kadınlara farklı tarzda seçenekler sunan Koton, zarif stiller için Dilek Hanif for Koton Koleksiyonu’nu, dans etmeyi seven iddialı stiller için ise Zeynep Tosun for Koton Koleksiyonu’nu ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuyor.

Günlük giyimden şık davetlere, zarif stillerden trend iddiasını gözler önüne seren cesur stillere kadar tüm tarzlara uygun seçenekler sunan Koton Kadın Koleksiyonu tüm Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da moda tutkunlarıyla buluşuyor.