OMEGA, yılın modeli seçilen marka elçisi Kaia Gerber ile iş birliği içinde, Gerber’in tanıttığı De Ville Trésor saat için iki yeni kayış tasarladı.

Kaia Gerber, yeni kayışların tasarımına katkıda bulunarak, 1995 yılında OMEGA Constellation’ın yeni modelini tasarlamak üzere OMEGA tasarımcılarıyla birlikte çalışan annesi Cindy Crawford’ın izinden gidiyor.

Dünyanın en çok aranan modellerinden olan OMEGA marka elçisi ve Trésor’un yüzü Kaia Gerber, çoğunlukla son moda tasarımları tanıtıyor. Ancak bu genç ve mütevazı Kaliforniyalı, özel hayatında özel tasarım giysiler yerine sokak modasını tercih etme eğiliminde.

Tam da bu sebepten, yeni Trésor kayışları için bir tasarım seçmesi istendiğinde Kaia’nın rahatlığı tercih etmesi sürpriz olmadı.

Paslanmaz çelik tokaları ve brit’leriyle bu yeni saat kayışları, mavi ve bej olmak üzere iki farklı renk kamuflaj deseninde sunuluyor. Ayrıca 2018 Trésor koleksiyonundaki 39 ve 36 milimetrelik kasa boyutlarına uyacak şekilde iki farklı genişlik seçeneği de bulunuyor.