Türkiye’nin ve dünyanın 1 numaralı cilt bakım markası* NIVEA’nın Hyaluron Cellular Filler Şekillendirici ürün ailesi genişliyor. Kadınların daha genç görünmesini desteklemek için bilimsel araştırmalarla geliştirilen, NIVEA’nın en büyük yaşlanma karşıtı ürün serisine NIVEA Hyaluron Cellular Filler Şekillendirici Gece ve Gündüz Kremleri eklendi.

Yeni Hyaluron Cellular Filler Şekillendirici Gece ve Gündüz Kremleri, hücre aktifleştiren formülleriyle cildi kendi hyaluronik asit, kolajen ve elastinini üretmesi için destekliyor. Ciltle uyumlu formülüyle, ilk kullanımdan itibaren anında etki ederek sarkmaları ve derin kırışıklıkları azaltmaya yardımcı oluyor. Cildi yukarı kaldırarak ve esnekliğini arttırarak daha genç bir görünüm sağlamaya destek oluyor. Serideki kremler, cilt sarkmalarına karşı 1 haftada gözle görülür derecede fark edilen bir sonuç sağlıyor.

NIVEA’nın Hyaluron Cellular Filler Şekillendirici

Uzman Dermatolog Dr. Şenay Sarıtaş, “Yaş aldıkça elbisemiz ve koruyucu kalkanımız olan cildimizin kolajeni azalıyor elastikiyeti kayboluyor. Zamanla kırışıklıklar ve sarkmalar başlıyor. Yaşlanmanın önemli nedenlerinden biri ‘kolajen’ kaybı. Cildimizin yapıtaşı olan kolajen, derinin gerginliğini sağlayan bir özelliğe sahip. Doğru ürünler kullanarak yaşlanma etkilerini geciktirmek mümkün. NIVEA’nın geliştirdiği Hyaluron Cellular Filler Şekillendirici seride yer alan yeni Gece ve Gündüz Kremleri, cildin nemini, gerginliğini ve esnekliğini geri kazanması için hyaluronik asit, kolajen ve elastini üretmesine destek oluyor” diye bilgi veriyor.

Yeni Hyaluron Cellular Filler Şekillendirici Gündüz Kremi SPF 30, cildin kendi hyaluronik asidini, kolajen ve elastinini üretmesine yardımcı olur**. Cilt sarkmalarına karşı savaşır ve 24 saate kadar nemlendirme sağlayarak rahatlamış ve yenilenmiş bir cilt hissi sağlar.

Yeni Hyaluron Cellular Filler Şekillendirici Gece Kremi, gündüz bakımına mükemmel bir ektir. Shea yağı ile zenginleştirilmiş formülüyle, gece boyunca cilt sarkmalarına karşı savaşır ve doğal yenilenmeyi destekler. Krem kırışıklık görünümünü azaltırken cildi yukarı kaldırır, nemlendirir ve derinlemesine besler. Rahatlamış bir cilt hissi sağlar.