Kış soğuklarının veda edip sımsıcak günlerin göz kırptığı bahar ayları saçların ve cildin üzerinde yıpratıcı etkiler bırakabiliyor. Sağlıklı bakımın herkesin hakkı olduğuna inanan COSMED, Hair Guard serisinin Yenileyici Şampuanı, Yenileyici Serumu, Keratin Spreyi ve Canlandırıcı Saç Kremi ile saçların; Alight Arındırıcı Toz Temizleyici ve Complete Benefit Kontrol Jeli ile ise cildin mevsim değişikliklerine karşı güçlü kalmasına yardımcı oluyor.

Kışı geride bırakıp yaza hazırlanılan şu günlerde ısı farklılıkları etkisini oldukça gösteriyor ve hem cilde hem de saçlara pek de iyi davranmayarak olumsuz etkiler bırakabiliyor. Dolayısıyla özellikle bahar aylarında cildin ve saçların yeni hava koşullarına ayak uydurması için bazı önlemlerin alınması gerekiyor. İşte bu noktada COSMED, birbirinden özel ürünleriyle mevsim geçişlerinin yıpratıcı etkilerine engel oluyor.

Baharın enerjisini yansıtan sağlıklı saçlar

COSMED, HAIR GUARD serisi Yenileyici Şampuan, Yenileyici Serum, Keratin Sprey ve Canlandırıcı Saç Kremi ile saçların bahar aylarında hak ettiği tüm bakımı sunuyor. HAIR GUARD Yenileyici Şampuan ve HAIR GUARD Yenileyici Serum ile mevsim geçişlerinde oluşabilecek dökülme sorunlarına karşı önlem alan COSMED, uzun süreli kullanımlarda canlılık, dolgunluk ve parlaklık kazandırıyor. Saçların iç ve dış etkenlere karşı korunmasına ve hızlı uzamasına yardımcı olan şampuan ile serum, saçın köklere daha sıkı bağlı kalmasına da yardımcı oluyor.

Çevresel etmenlerin yanı sıra ilerleyen yaş ile birlikte zarar gören saçlara da COSMED, HAIR GUARD Keratin Sprey ile müdahale ediyor. İçerdiği keratin ve bitkisel proteinler yıpranmış ve işlem görmüş saçların yeniden yapılanmasına yardımcı oluyor. Nemlendirici özelliği sayesinde saçların kolay taranmasına ve şekil almasına yardımcı olurken, saçların ısı farklılıklarının olumsuz etkilerinden korunmasını da destekliyor.

HAIR GUARD Canlandırıcı Saç Kremi ise saçın keratin bütünlüğünü korumasına ve yeniden kazanımına destek oluyor. Saç tellerini kırılmalara karşı güçlendiren, kolay taranmasını sağlayan ve parlaklık kazandıran HAIR GUARD Canlandırıcı Saç Kremi, yıpranmış saç tellerinin bütünlüğünün korunmasına yardımcı oluyor.

Pürüzsüz ve aydınlık bir cilt

Mevsim geçişlerinde cildi sağlıklı ve taze bir forma kavuşturmanın yolu temizlikten geçiyor. COSMED, ALIGHT Arındırıcı Toz Temizleyici’nin enzim peeling etkisiyle cildi ölü hücrelerden, makyaj, çevre kirliliği gibi etmenlerden ve siyah noktalardan arındırılmasına yardımcı oluyor. Su ile aktif hale gelen toz temizleyici, bitkisel enzim yapısı sayesinde cildin daha pürüzsüz ve aydınlık olmasını destekliyor. Özellikle lekeli ciltlerin sonuç almasında oldukça etkili olan ALIGHT Arındırıcı Toz Temizleyici, hassas ciltler dışında tüm cilt tiplerinde kullanılabiliyor.

Sivilceler bahara gölge düşürmesin

Farklı hava koşulları cildin dengesini bozarak sivilce oluşumuna neden olabiliyor. COSMED ise COMPLETE BENEFIT Kontrol Jel ile işi ele alıyor ve son dakika sivilcelerinin kabus olmasının önüne geçiyor ve güzelliğe gölge düşmemesine yardımcı oluyor. Kurutucu özelliğe sahip, yağlı ve akneli ciltler için özel olarak geliştirilen jel, içeriğinde bulunan özel formüllü aktif bileşenler ile yağlanmanın dengelenmesini ve sivilcelerin kontrol altına alınmasını destekliyor.

COSMED’in uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri yetkili eczaneler ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.

Hair Guard Yenileyici Şampuan 200 ml: 59,90 TL

Hair Guard Yenileyici Serum 100 ml: 73 TL

Hair Guard Keratin Sprey 200 ml: 49,90 TL

Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi 200 ml: 44,90 TL

Alight Arındırıcı Toz Temizleyici 75 gr: 89,90 TL

Complete Benefit Kontrol Jel 20 ml: 45 TL