Maltepe Park, okullar açılmadan önce küçük ziyaretçilerini LEGO Festivali’nde bir araya getiriyor. 30 Ağustos-8 Eylül tarihleri arasında çocuklar LEGO®’nun birbirinden farklı etkinlikleriyle eğlencenin tadına varacak.

Kolay ulaşılabilir lokasyonu, bünyesinde bulundurduğu marka karması, geniş yemek alanı ve dinamik eğlence alanlarıyla ziyaretçilerini ağırlayan Maltepe Park AVM, 30 Ağustos-8 Eylül tarihlerinde, 12.00-20.00 saatleri arasında küçük ziyaretçileri için LEGO® Festivali düzenliyor.

Maltepe Park LEGO®Festivali başlıyor

Eğlenirken öğrenecekleri etkinliklerde çocuklar, LEGO® City alanında yaratıcılıklarını kullanarak değişik parçalarla bina ve araçlar tasarlayacak. LEGO® Friends alanında ise kendilerine ev, bahçe veya Friends kızları için sahne tasarlama fırsatı bulacak. LEGO® Ninjago Spinjitzu oyuncaklarıyla eğlence doruğa çıkarken, dev fil heykelinin yer aldığı LEGO® Duplo alanında ise çocuklar eğlenirken, öğrenmenin keyfini yaşayacak.

Etkinliklerin ücretsiz olacağı LEGO® Festivali’nde renkli aktivitelerin yanı sıra çocuklar, her saat başı Meet & Greet Zone’da sevilen kostüm karakterleri Kai, Emmet ve Stephanie ile buluşarak fotoğraf çektirebilecek. Çocuklar LEGO® karakterleri Stephanie ve LEGO® Polis’in binlerce LEGO® parçasından oluşan dev heykellerinin yer alacağı festivalde eğlenceli saatler geçirecek.