Özel ruj tonlarından zengin pigmentli göz farı paletine… Özel ambalajlı Mosaic Masterpiece koleksiyonunu keşfedin. Her biri altın kaplamalı ve mozaik desenli, yeni sınırlı sayıdaki ambalajlar sadece kısa süreliğine maccosmetics.com.tr’de yerini alıyor.
Her cilt tonuyla uyumlu üç özel yeni ruj rengi, özel ambalajında.

Extra Dimension Skinfinish / Mosaic Masterpiece
Yüz hatlarınızı ortaya çıkartacak ve aydınlatacak prizmatik yansımalara sahip likit pudra aydınlatıcıyla cildinize mükemmel bir ışıltı katın. Kremsi pudra formülü on saate kadar kalıcı, özel ambalajında.

Eye Shadow x9: Creative Copper
Zengin pigmentli özel göz farı tonları sınırlı sayıdaki göz farı paletinde bir araya geldi. Pürüzsüzce uygulanır ve kolayca dağıtılır, özel ambalajında.

Kajal Crayon / Mosaic Masterpiece
Kirpik dibinize tek sürüşte yoğun ve belirgin bir şekilde renklendirin. Zengin renk tüm gün boyunca dağılma ya da akma yapmıyor. Süper yumuşak ve kremsi kohl göz kalemi kolay ve eşit bir şekilde uygulanıyor, özel ambalajında.

In Extreme Dimension Mascara / Mosaic Masterpiece
MAC’in ağırlık yapmayan formülü kirpiklerin hacimli, uzun ve kıvrımlı bir görünüme kavuşmalarını sağlar. Kirpiklere yaptığı bakımla yumuşaklık ve esneklik katar. Büyük şekilli fırçası, uç haznesinde depoladığı yeterli miktardaki formülle her uygulamada maksimum performans sağlar ve kirpiklerin birbirine yapışmasını önler. Fırçanın hassas uygulama sunan ucu alt ve gözlerin köşelerindeki kısa kirpiklerin vurgulanmasını sağlar. Fırça, kirpiklere anında hacimli ve uzun bir görünüm kazandıran, kirpikler arasına girebilen ultra mini lifler içerir. Sonuç olarak dağılmayan, birbirine yapışmayan ve pul pul dökülmeyen bir kirpik görünümü elde edilir. Özel ambalajında.

Liquidlast 24-Hour Waterproof Liner / Mosaic Masterpiece
Zengin siyah likit eyeliner uzun süre kalıcı, topaklanmayan ve bulaşmayan formülüyle düzgün bir eyeliner çekmenizi sağlar. Fırçası sayesinde kolayca net bir eyeliner görüntüsü elde edebilirsiniz. Özel ambalajında.

494S Precision Blush Brush / Mosaic Masterpiece
Bu fırça özellikle allık ve yüz pudrası uygulaması için uygun. Kılları yuvarlak formda, yumuşak ve dolgun. M.A.C profesyonel fırçalar en iyi kalitede malzemeler kullanılarak elle şekillendirilir ve birleştirilir. %100 sentetik fırçalarımız üstün performans sağlamak ve uzun süre kullanılabilmesi için fiber teknolojisindeki en son yenilikleri içerir. Özel ambalajında.