Le Creuset, sevgi ve mutlulukla bir ömür boyu paylaşacağınız sofralar için sizi mağazalarına davet ediyor. Le Creuset ile ihtiyaçlarınıza ve yaşam tarzınıza uygun keyifli mutfaklar sizi bekliyor.

Bahar mevsiminin gelmesi ile düğün sezonu açıldı. Çiftler evlilik alışverişine hızlı bir şekilde başladı. Le Creuset, fark yaratan ürünleri ile tüm çiftlere mutfak ihtiyaçları için sonsuz seçenek sunuyor.Birbirinden özel ve renkli ürünleri ile mutfağınızda mutluluk dolu anlar yaşamanızı vadeden Le Creuset, evlilik alışverişini eğlenceye dönüştürüyor.

Mağaza danışmanlarıyla evlilik listenizi oluşturun

 

Düğün öncesinde ihtiyaçlarınıza ve zevkinize en uygun ürünler Le Creuset’nin uzman mağaza danışmanları ile belirleniyor. Evlilik listenizi oluşturmanıza destek olan mağaza danışmanları, evlilik alışverişindeki tüm ihtiyaçlarınızı oluşturmanızda yardımcı oluyor.Üstelik size özel kampanyalar ve cazip fiyat avantajları da sizleri bekliyor.

Le Creuset ile hayalinizdeki sıcak ve renkli mutfağı oluşturmak artık çok kolay

Döküm tencerelerden paslanmaz çelik kaplama pişirme gereçlerine, mutfak yardımcılarından şarap aksesuarlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Le Creuset mutfağınızın tüm ihtiyacını karşılıyor.

Yeni evinizde mutfağınız için arzuladığınız tüm ürünler Le Creuset’de sizi bekliyor.