COSMED, önerdiği dört mucizevi ürün ile hayatlarının önemli bir dönemini mezun olarak geride bırakmaya hazırlanan genç kadınların da yanında.

Her yaşın kendine has bir güzelliği olduğuna inanan ve her cilt tipine uygun ürünleri ile farklı ihtiyaçlara yanıt veren COSMED, mezuniyet balosunda göz kamaştırmak için hazırlık yapmaya başlayan genç kadınları da yalnız bırakmıyor.

COSMED, ürün ailesinde yer alan Complete Benefit Kontrol Jeli, Day-to-Day Vanilyalı Nem Maskesi, Ultrasense Renk Düzenleyici CC Krem ve ATOPIA Besleyici ve Onarıcı Dudak Balmı ile mezuniyet heyecanı yaşayan genç kadınların imdadına koşuyor.

Kurutucu özelliğe sahip, yağlı ve akneli ciltler için özel olarak geliştirilen ve aknenin üzerine uygulanan COSMED Complete Benefit Kontrol Jeli, içeriğinde bulunan özel formüllü aktif bileşenler ile sebum salgısını düzenleyerek akneyi kontrol altına alırken; Day-to-Day Vanilyalı Nem Maskesi cildin sadece ihtiyaç duyduğu nemi sağlamakla kalmıyor, yenilenmesine ve beslenmesine de destek oluyor.

COSMED Ultrasense Renk Düzenleyici CC Krem, cildi nemlendirip UV koruması sağlarken içerdiği etken maddeler sayesinde cilt problemlerinin görünürlüğünün azalmasına ve cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı oluyor. Kılcal damar hassasiyetinin giderilmesini desteklerken, yatıştırıcı etki de gösteriyor.

Sağlıklı cildin tamamlayıcısı olan dudakları da unutmayan COSMED’in, ATOPIA Besleyici ve Onarıcı Dudak Balmı ise zengin içeriğiyle hassaslaşan dudakların onarılmasına, nemlendirilmesine ve beslenerek yenilenmesine yardımcı oluyor. Balm, SPF 20 özelliğiyle dudakları güneşin ve UV ışınlarının zararlı etkilerinden de etkin şekilde koruyor.