Baştan aşağı triko trendini sezona taşıyan Koton, şehir modasına sadelik ve bütünsellik kazandırıyor. Sezonun anahtar parçası triko tasarımlarını herkes için ulaşılabilir kılan Koton, yeni sezon triko koleksiyonuyla ‘Şimdi Triko Takımlarda Koton Fiyatları Moda’ mesajı veriyor. Koton Triko koleksiyonu ile şehre şıklık getirmeye hazırlanıyor.

Koton Triko Koleksiyonu, 2018-2019 Sonbahar-Kış sezonunda baştan aşağı triko trendine vurgu yapıyor. Modern ve entelektüel kesimlerle sadeliği buluşturan triko tasarımları şehrin dikkat çekici stillerinin anahtar parçaları arasında yer alıyor.

Bütünlük trendinin hem tek ve benzer kumaş kullanımları hem de birbirine yakın renk tercihleriyle sağlandığı Koton Koleksiyonu, günün her anında ve alanında tercih edilebilecek tasarımlardan oluşuyor. Net çizgilerin ve geometrik kesimlerin kadınsı ve keskin stillere imza attığı koleksiyonda; kiremit, maun, karamel, parlak kırmızı ve kırık beyaz gibi sıcak kış tonları kullanılıyor.

Çizgilerin hakimiyeti

Yumuşak doku ve bitirişlerle tamamlanan tasarımlar; kaşmir benzeri dokuları, sıcak tutacak kadar kalın ve vücuda şekil verecek kadar sıkı yapılarıyla da dikkat çekiyor. Koleksiyonda; çizgilerin hakimiyetindeki midi boy etekler, uzun nevürlü elbiseler, ispanyol paça pantolonlar ve geniş hacimli bol kazaklar ön plana çıkıyor. Koleksiyon tüm Koton mağazalarında ve koton.com’da satışa sunuluyor.