KinGirls’ün Sevgililer Günü’ne Özel Olarak Sınırlı Sayıda Satışa Sunduğu Yüz ve Göz Maskesi Cilt Bakımınızı Eğlenceli Hale Getirecek!

Sevilen Tayvan markası KinGirls, Türkiye’de satışa sunulduğu günden bu yana yoğun ilgi görmeye devam ediyor. KinGirls, Sevgililer Günü’nde de bakımına özen gösterenler için özel olarak tasarladığı Who Cares? Yüz ve Göz Maskesi ile ev konforunda profesyonel bir bakım vadediyor.

KinGirls Beauty ile Sevgililer Günü’ne ışıl ışıl hazır olun!

Özel set içerisinde yer alan Glow-it yüz maskesi, kahve çekirdeği, yasemin çiçeği ve özel bakım yağları ile cilde parlaklık ve ışıltı verirken göz maskesi de dinlenmiş ve enerjik bir görünüm kazandırıyor. Yoğun tempo nedeniyle cilt bakımına vakit ayıramayanlar için kurtarıcı bir ürün olacak KinGirls Who Cares? Yüz ve Göz Maskesi ipeksi ve ekstra ince yapısı ile cilt ile bütünleşerek ağırlık yapmadan tüm cilt tiplerine kolayca uygulanabiliyor.

Paraben, parfüm, renklendirici ve steroid içermeyen KinGirls Who Cares? maske serisi Türkiye’de sadece Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de satışa sunuluyor.
Cildine güzel bakmanın en renkli ve eğlenceli yolu KinGirls’te!