2018 yazını sahnede geçiren Kenan Doğulu, önceki akşam Kerki ve Solfej’in düzenlediği Ankara Congresium’da verdiği muhteşem konserle Ankaralı sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Kenan Doğulu Ankara ‘da müzik ziyafeti yaşattı.

Doğulu konsere “İlk Adımı Sen At” şarkısıyla başlayarak repertuvarı ve performansı ile büyük alkış aldı. Kenan Doğulu, unutulmayacak Ankara gecelerinden birine imza atarken kendisini dinlemeye gelen yüzlerce hayranına gece boyunca adeta bir müzik şöleni yaşattı. 25 yıllık profesyonel sanat kariyerindeki iz bırakan şarkılarını seslendiren başarılı sanatçı, dillerden düşmeyen şarkılarının yanı sıra ‘Boş Sayfa, Yosun, Vay Be, Dansa Kaldır’ gibi yeni parçaları da hayranları ile beraber söyledi.

Minik hayranını sahneye aldı

Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiği konserde büyük küçük herkes gece boyunca tüm şarkılara heyecan ve coşku ile eşlik ederken bir ara minik bir hayranı sahne önünde kalabalığın arasına sıkışarak ünlü sanatçının yüreğini ağzına getirdi. Hemen duruma müdahale edip minik hayranını sahneye alan Kenan Doğulu, ”annesi ve babası, endişelenmeyin. O artık bize emanet.” sözleri ile de takdir topladı. Kendisini dinlemeye gelen sevenlerine seslenerek’ Bu gece bizleri burada yalnız bırakmadığınız için kendim ve ekibim adına çok teşekkür ederim. Alkışlayanların elleri dert görmesin, gürültü yapanların aşk hayatları daha iyi olur inşallah’ diyerek büyük alkış aldı. Bu durum karşısında tebessüm eden başarılı şarkıcı ‘Hepinizin aşk hayatı iyi olsun inşallah.’ diyerek temennilerini teşekkürle bağdaştırmış oldu.

Muhteşem geceye, muhteşem final

Öte yandan ünlü sanatçı sahne önünde kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini kırmayarak beraber hatıra fotoğrafları çektirdi. Konser finalinde seyircilerin yoğun isteği üzerine kulisin kapısından tekrar sahneye dönen Kenan Doğulu, ’Pamuk’ ve ‘Issız Ada’ şarkılarını bir kez daha seslendirerek muhteşem geceyi muhteşem şarkıları ile sonlandırdı.